ANTALYA BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞ İLE KUTLADI !

Eyl 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1989 görüntüleme • Yorum yok ANTALYA BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞ İLE KUTLADI !

 
ANTALYA BAYRAMI BU SENEDE SUZAN KARDEŞ İLE KUTLADI !
 
RIXOS PREMIUM TEKİROVA BAYRAM KONSERLERİNİN AÇILIŞI SUZAN KARDEŞ’TEN  !


SUZAN KARDEŞ‘İN GELENEKSELLEŞEN BAYRAM KONSERİ : RIXOS PREMIUM TEKİROVA’DA GERÇEKLEŞTİ !
Gerçekleştirdiği tüm projelerde adından başarı ile söz ettiren ve genç nesle ilham olan yetenekli sanatçı Suzan Kardeş, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede Kurban Bayramı’nı Rixos Premium Tekirova sahnesinde verdiği konser ile kutladı.
 
Eğlenceli  ve geniş repertuvarını güçlü ve kendine has yorumu ile birleştiren Kardeş, tatilcilerin bir dakika dahi yerlerinde duramadıkları enerji dolu ve muhteşem bir konsere imza attı.
 
Otel misafirleri ile bayramlaşan ve barış, huzur ve mutluluk dileklerini en içten şekilde dile getiren sanatçı, gelenekselleşen Rixos Premium Tekirova konserlerine bir yenisini daha ekledi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys