SİMGE, KUM ZAMBAĞI FESTİVALİ’NDE SAHNE ALDI..

Ağu 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3005 görüntüleme • Yorum yok SİMGE, KUM ZAMBAĞI FESTİVALİ’NDE SAHNE ALDI..

SİMGE, KUM ZAMBAĞI FESTİVALİ’NDE SAHNE ALDI..
BARTIN’DA SİMGE RÜZGARI!
Simge bu yaz çok konuşulan albümü ‘Ben Bazen’ ile başarı basamaklarını emin ve güçlü adımlarla çıkmaya devam ediyor.
Albümüne adını veren ve klip şarkısı olan ‘Ben Bazen’ şehirden uzaklaşmak ve kaçıp gitmek isteyenlerin duygularına bu yaz adeta tercüman oldu.
Yeni albüm heyecanının yanı sıra konserlerine de hız kesmeden devam eden Simge; Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen 4. İnkumu Kum Zambağı Festivali’nde sahne alarak orada ki sevenleriyle buluştu. 11 Ağustos’ta Bartın Belediyesi İnkumu Belediye Tesisleri önünde düzenlenen festivale tüm halk davet edildi.Nesli tehlike altında olan bir tür olan Kum Zambakları adına düzenlenen festivalde Bartın’lı sevenleriyle buluşan sanatçı sahnede; ” Çok sanşlısınız, Ege ve Akdeniz sahillerini aratmayacak bir sahiliniz var.Ülkemizin her yeri cennet burayı da çok sevdim.Fırsat bulabilirsem tatil yapmak isterim.” şeklinde ifade etti.
Coşkulu sahne performansı ve eğlenceli şarkı repertuv arı ile Simge; Bartın halkına keyifli ve enerji dolu bir gece yaşattı!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys