Aslı Demirer

Haz 20 • Aslı Demirer Bültenleri, Bültenler, Haberler • 3666 görüntüleme • Yorum yok Aslı Demirer

“SAAT 12”DE ASLI DEMİRER İLE BULUŞUYORUZ!

Geçtiğimiz yıl ekranların en popüler dizilerinden biri olan “Güneşi Beklerken”de ilk kez sesini duyduğumuz ASLI DEMİRER, dizi fanları tarafından gelen yoğun istek üzerine ilk teklisi “O ŞARKI”yı yayımladı. Ağustos ayında ikinci teklisi “Madem”i dinleyiciyle buluşturan yetenekli sanatçı, şarkının video klibiyle de hem sosyal medyada hem de radyo ve müzik kanallarında oldukça beğeni topladı.

Çeşitli dizi, sinema filmi ve reklam jingle’larından sesine aşina olduğumuz Aslı, şarkı yazmanın ve söylemenin kendisi için bir tutku olduğunu söylüyor. Hız kesmeden yeni şarkılarını dinleyiciyle buluşturmaya da devam ediyor. “SAAT 12” ve “BU KAFALAR” isimli iki şarkıdan oluşan yepyeni EP’siyle bizlere samimi,aşk dolu ve iyi bir müzik vaat ediyor.

Aslı Demirer, stüdyo ve sahnede her zaman birlikte çalıştığı GT Band’le bu iki şarkıda da yine bir aradaydı.Aytaç Özgümüş,Tunç Çakır,Caner Anar,Bora Çifterler,Atıl Aksoy,Ural Sönmez ve Serkan Emre Çiftçi’den oluşan ekip,müziğin sıcaklığını dinleyiciye daha iyi hissettirebilmek için şarkıları stüdyoda “Hücum Kayıt” yöntemiyle “live” olarak kaydetti.Siz de dinlediğinizde bu samimiyeti hemen hissedeceksiniz.Şarkıların mix ve mastering’lerinde ise Barış Büyük imzası var.

Aslı Demirer ‘SAAT 12’’ projesi Gökhan Türkmen’in yapım şirketi GTR Müzik etiketiyle dijital platformlar ve müzik marketlerde.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys