SANATÇI ASLI DEMİRER VE MÜZİSYEN AYTAÇ ÖZGÜMÜŞ EVLENDİ ! 

Eyl 7 • Aslı Demirer, Aslı Demirer Bültenleri, Aslı Demirer Haberleri, Aslı Demirer Haberleri, Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 6188 görüntüleme • Yorum yok SANATÇI ASLI DEMİRER VE MÜZİSYEN AYTAÇ ÖZGÜMÜŞ EVLENDİ ! 

 
SANATÇI ASLI DEMİRER VE MÜZİSYEN AYTAÇ ÖZGÜMÜŞ EVLENDİ ! 
Güçlü vokali ve kaliteli projeleri ile sevilen sanatçı Aslı Demirer ile aranjör Aytaç Özgümüş geçtiğimiz akşam Sarıyer’de düzenlenen törenle evlendi.
Yıllardır süren birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ikilinin düğününe ailelerinin ve yakın dostlarının yanı sıra ünlü bir çok dostu da katıldı.
Gökhan Türkmen ve eşi Sinem Aksoy Türkmen, Ayşegül Aldinç, Ersay Üner ve Büşra Pekin çifti,  Bora Öztoprak ve Çiçek Dilligil, Gonca Vuslateri, Mehmet Erdem, Mert Carim, Serdar Aslan, Serkan Ölçer ve Ece Ölçer çifti, söz yazarı Rıfat Güneş, yazar Gökhan Çınar katıldı.
Gökhan Türkmen, sahneye konuk olarak çıkıp Aşk Lazım, Taş, Dene şarkılarını seslendirdi. Törende yer alan Mehmet Erdem’de sahneye çıkarak Gibi Gibi şarkısını söyleyerek çifte mutluluklar diledi.
Mert Carim’in Kış Düşmeden şarkısını söylemesinin ardından Aslı Demirer : ” Umarım eğlenmişsinizdir. Tüm sevdiklerim yanımda bu gece. Dünyanın En Aşk Yeri’ni sizin için söylüyorum.  ” diyerek şarkısını seslendirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys