Simge ‘Miş Miş’

Haz 12 • Haberler, Simge bültenleri, Simge haberleri • 5210 görüntüleme • Yorum yok Simge ‘Miş Miş’

SİMGE’ NİN YEPYENİ TEKLİSİ  ‘MİŞ MİŞ’ 

Bib Bip, Misafir ve Vicdanın Affetsin gibi akıllara kazınan şarkılarıyla, güzelliği kadar başarıları ile de adından söz ettiren ‘Simge’ 2015 yaz aylarının hit’ leri arasında yer almaya aday yeni teklisi ‘Miş Miş’ ile  dinleyicilerle buluşuyor.

Prodüktörlüğünü Ozan Bayraşa ile beraber üstlenen Simge, Riff Cohen’ in  Dans Mon Quartier adlı şarkısını coverlıyor. Türkçe sözü  Sibel Algan’a ait şarkının orjinal sözleri ise Partirica Cohen’e ait. Şarkıdaki “miş miş miş de muş muş muş” repliği ise bir Sezen Aksu fikri.

Yaz aylarında radyo,tv ve gece kulüplerinde en çok çalan şarkılar arasında yer almaya aday olan ‘Miş Miş’ i dinleyenler kıpır kıpır,eğlenceli söz ve müziği ile yerlerinde duramayacak. ‘Miş Miş’Haziran ayı itibariyle DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda  ve müzik marketlerde yerini alacak. Video klip çalışması  kalabalık bir ekip ile Beykoz Kundura fabrikasında Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekildi. Bir günde tamamlanan çekimler  şarkı gibi renkli ve eğlenceli görüntülerden oluşuyor.Konser ve yeni  çalışmalarına hız kesmeden devam eden Simge 2015  Ekim ayı için de yepyeni şarkılar hazırlıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys