ASLI DEMİRER BİLİRSİN İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ ! 

Mar 20 • Aslı Demirer, Aslı Demirer Bültenleri, Aslı Demirer Haberleri, Aslı Demirer Haberleri, Aslı Demirer Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2356 görüntüleme • Yorum yok ASLI DEMİRER BİLİRSİN İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ ! 

ASLI DEMİRER BİLİRSİN İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ ! 
RENKLERİ VE ATMOSFERİYLE İZLEYİCİYİ ETKİSİ ALTINA ALACAK ! 
Güçlü sesi ve kaliteli projeleri ile adından söz ettiren Aslı Demirer, Dünyanın En Aşk Yerinde isimli mini albümünde bulunan Bilirsin isimli şarkısını kliplendirdi.
Bilirsin şarkısının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan şarkı için Aslı Demirer, Damla Yolaç yönetmenliği ve Arınç Arısoy görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.
Aslı Demirer’in en sevilen şarkılarından biri olan Bilirsin şarkısı, şarkının ruhunu ve duygusallığını yansıtan görsel bir dünyayla taçlandırıldı. Klipte kullanılan renkler ve klibin atmosferiyle ilk etapta izleyiciyi etkisi altına alan video muhteşem doğa manzarasına sahip Şile’de çeşitli mekanlarda üç günde tamamlandı.
Aslı Demirer’in Bilirsin klibi, GTR Müzik Youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys