YILIN GENÇ YILDIZI ÖDÜLÜ ECE SEÇKİN’E ! ÖDÜL TÖRENİNDEN KONSERE !

May 7 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2227 görüntüleme • Yorum yok YILIN GENÇ YILDIZI ÖDÜLÜ ECE SEÇKİN’E ! ÖDÜL TÖRENİNDEN KONSERE !

 
YILIN GENÇ YILDIZI ÖDÜLÜ ECE SEÇKİN’E !
 
ÖDÜL TÖRENİNDEN KONSERE !
 
ECE SEÇKİN SAHNEDE HAYRANINDAN EVLENME TEKLİFİ ALDI !
Gerçekleştirdiği projeler ile başarıdan başarıya koşan sevilen sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz hafta sonu Fizy 21.Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Yılın Genç Yıldızı Ödülü’ne layık görüldü.
Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen yarışma sonucunda gerçekleşen ödül töreninde Ece Seçkin‘e Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli tarafından Yılın Genç Yıldızı ödülü takdim edildi.
Ece Seçkin: ” Yıllar önce Kasdav zamanında ben de yarışmaya katılarak bu sahnenin heyecanını yaşayan biriyim ve seneler sonra bu özel gecede yılın genç yıldızı ödülünü almak benim için büyük bir onur. Layık gören herkese teşekkür ederim.” cümleleriyle duygularını dile getirerek, Sayın Seyirciler şarkısını seslendirdi.
Sahnede evlenme teklifi aldı..
Ödül töreninin ertesi akşamı ise Didim’de 2000 kişinin izlemeye geldiği bir konsere imza atan sanatçı, eğlenceli ve enerji dolu sahnesiyle hayranlarını mest etti. Performans esnasında hayranlarından birinden evlenme teklifi alan sanatçı, esprili bir dille; ” Geç kaldın,kapıldı”  şeklinde cevap vererek, dinleyicileri gülme krizine soktu.
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys