GÖKSEL’DEN DURU VE ETKİLEYİCİ PERFORMANS !

May 4 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1959 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL’DEN DURU VE ETKİLEYİCİ PERFORMANS !

 
 
GÖKSEL’DEN DURU VE ETKİLEYİCİ PERFORMANS !
 
SADE’CE GÖKSEL ! 

Türk pop müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Göksel, ” Sade’ce Göksel ” isimli akustik konser serisinin ilk ayağını geçtiğimiz gün Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda dinleyiciler ile buluşturdu.

Göksel’in unutulmaz şarkılarının akustik düzenlemelerinin yer aldığı ”Sade’ce Göksel ” projesinin ilk konserinde izleyicileri hem sesi hem de zarafeti ile etkileyen Göksel’e konserde yaylılar ve akustik enstrümanlar eşlik etti.

Biletleri çok önceden tükenen ve samimi bir atmosferin hakim olduğu konserde, sade ve güçlü performansı ile kendine hayran bırakan sanatçı , müzikseverlere eşsiz bir konser deneyimi yaşattı.

Alkışlarınız içimde çiçekler açtırıyor…

Göksel öğlen 14.00’de başlayan ve yaklaşık 2 saat süren performansı esnasında duygularını : ” Bu güzel Pazar gününde alkışlarınız içimde çiçekler açtırıyor. ” sözleriyle dile getirdi.

Aşk her haliyle güzel…

Sevilen sanatçı Göksel, dillere dolanan şarkılarından Aşkın Yalanmış şarkısını söyledikten sonra : ” Aşk zaten uymak değil mi? Kendini kandırmak değil mi? Ama aşk her haliyle çok da güzel değil mi ? ” yorumunu yaparak dinleyicilerden alkış aldı.

Denize Bıraksam hatırası güzel bir şarkı…

” Şimdi söyleyeceğim şarkı öyle güzel bir anda yazıldı ki. Hatırası güzel şarkılardan bir tanesi. Mabel Matiz’le beraber yazdığımız bir şarkı. Ege’de bir Yunan köyünde balkondan denizi seyrederken beraberce hisleniverdik. ” sözleriyle Denize Bıraksam şarkısını müzikseverler ile hep bir ağızdan seslendirdi.

Sevenlerine çok özel ve ilham verici bir proje sunan Göksel,  ” Sade’ce Göksel ” konserlerine seriler halinde devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys