SELDA BAĞCAN VE MABEL MATİZ AYNI PROJEDE BİR ARAYA GELDİ ! 

Ara 19 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mabel Matiz Bültenler, Mabel Matiz Haberler, Mabel Matiz Küpürler, Yazılı Basın • 3312 görüntüleme • Yorum yok SELDA BAĞCAN VE MABEL MATİZ AYNI PROJEDE BİR ARAYA GELDİ ! 

SELDA BAĞCAN VE MABEL MATİZ’DEN BÜYÜK SES GETİRECEK DÜET ! 

SELDA BAĞCAN VE MABEL MATİZ AYNI PROJEDE BİR ARAYA GELDİ ! 

 

1960’lı yıllarda 45’likleriyle başladığı kariyerine 70’ler , 80’ler, 90’lar ve günümüzde dahil olmak üzere onlarca yıl boyunca sayısız hit şarkı ve albüm sığdırmayı başaran büyük üstad, müzisyen Selda Bağcan ve günümüzün yenilikçi, üretken ve öncü müzisyeni Mabel Matiz, ilk kez bir araya gelerek düet yaptılar. 

” Yuh Yuh ” Dediler ! 

Türkiye’nin en önemli halk müziği sanatçılarından Aşık Mahzuni Şerif’in anısına oluşturulan “ Mahzuni’ye Saygı” albümünde Selda Bağcan ve Mabel Matiz ünlü halk ozanının yıllardır eskimeyen “Yuh Yuh” şarkısını birlikte seslendirdiler. 

Yılın sürpriz işbirliği !

30 şarkının yer aldığı bu saygı albümünde, Selda Bağcan ve Mabel Matiz’in bu sürpriz işbirliği, yeni yılın en çok konuşulacak projelerinden biri olmaya aday…

Aranjörlüğünü Cem Yıldız’ın üstlendiği şarkı ” saykodelik tınılı, folk elektronik”  düzenlemesiyle, 2018 yılında Türk pop müzik dünyasının ne kadar hareketli ve bereketli geçeceğinin adeta bir sinyali niteliğinde.

Selda Bağcan ve Mabel Matiz’in dinleyicilerine yeni yıl hediyesi niteliğindeki bu yepyeni düet çalışması Arda Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys