SİMGE SANAT PERFORMANS’TA İZLEYİCİLERİ COŞTURDU ! 

Mar 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 1435 görüntüleme • Yorum yok SİMGE SANAT PERFORMANS’TA İZLEYİCİLERİ COŞTURDU ! 

 
SİMGE SANAT PERFORMANS’TA İZLEYİCİLERİ COŞTURDU ! 
 
SAHNEDE KAHKAHA DOLU DAKİKALAR ! 
Başarılı projeleri ile adından söz ettiren sanatçı Simge, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul  Sanat Performans Sahnesi’nde  sevenleriyle buluştu.
Miş Miş, Yankı, Üzülmedin mi? , Prens & Prenses ve daha bir çok şarkısını izleyiciler eşliğinde seslendiren başarılı sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra cover şarkılar ile de güçlü ve etkileyici bir performans sergiledi.
Sahnede Bip Bip şarkısına klip çekileceği zaman yaşadığı bir olayı anlatan Simge, klip çekimi için Nihat Odabaşı ile görüştüğünü ve görüşme esnasında Nihat Odabaşı’nın esprili bir dille ” Peki, paran var mı ? ” sorusu üzerine bankaya başvurarak kredi çektiğini söyledi. Kendisini izlemeye gelenler arasında yer alan Nihat Odabaşı ise sahnenin yanından itiraz ederek Simge’nin yanına gitti ve : ” Kariyerinin en başından beri beraberim Simge’yle. Onun parası olsun ya da olmasın müthiş bir sesi var, müthiş bir karizması var ve özel bir yeri var. Olağanüstü şarkılara imza attı. Ben her zaman onun yanındayım. ” dedi.
Simge, yeni albümünün fotoğraflarını Nihat Odabaşı’nın çektiğini açıklayarak, yakın zaman sonra yepyeni bestelerden oluşan dopdolu bir albüm ile dinleyicilerle buluşacağını da ekledi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys