ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR ŞARKI!

Ara 17 • Bültenler, Haberler, Şenay Lambaoğlu Bültenler, Şenay Lambaoğlu Haberler • 1441 görüntüleme • Yorum yok ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR ŞARKI!

ŞENAY LAMBAOĞLU’NDAN YEPYENİ BİR ŞARKI!

GÜÇLÜ, İDDİALI VE ETKİLEYİCİ!

İmzasını attığı başarılı projeleri ve güçlü sesiyle Türk müziğinin saygın sanatçıları arasında yer alan Şenay Lambaoğlu, “Böyle Olmasını İstemezdim” isimli yepyeni projesini müzikseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi aynı zamanda şarkının prodüktörlüğünü yapan Alper Gemici’ye ait olan şarkıda, İstanbul Strings ekibi de şarkının kayıtlarında yer alıyor. Şarkının mix ve mastering’i ise Pieter Snapper imzası taşıyor.

Etkileyici müziği ve sözleriyle ön plana çıkan şarkıda derin bir ayrılık teması işleyen Şenay Lambaoğlu, gerçekleştirdiği bu projesiyle iddialı bir çalışma ortaya koyuyor.

Şarkısının klip çekimi için İstanbul Zekeriyaköy’de bulunan evinin kapılarını açan Şenay Lambaoğlu’na kalabalık bir ekip eşlik etti. Şenay Lambaoğlu’nun yeni klibinin görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

Sonbahar atmosferinin yoğunlukta işlendiği klip, şarkının melankolik duygusunu izleyiciye yansıtıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı Böyle Olmasını İstemezdim, Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys