SUZAN KARDEŞ CUMHURİYET BAYRAMI’NDA BODRUMLULARLA BULUŞTU!

Eki 31 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 379 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ CUMHURİYET BAYRAMI’NDA BODRUMLULARLA BULUŞTU!

SUZAN KARDEŞ CUMHURİYET BAYRAMI’NDA BODRUMLULARLA BULUŞTU!

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BODRUM’DA SUZAN KARDEŞ KONSERİ İLE KUTLANDI!

Sevilen sanatçı Suzan Kardeş, geçtiğimiz akşam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bodrum Belediyesi’nin düzenlediği halk konserinde sevenleriyle buluştu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda alanı Türk bayrakları ile dolduran Bodrumlu sevenlerine keyifli bir kutlama yaşatan Suzan Kardeş, enerjisi ve özel olarak hazırladığı repertuvarı ile unutulmaz bir performans sergiledi.

Suzan Kardeş Cumhuriyet Bayramı ile ilgili duygularını; ‘’Cumhuriyetimizin 96. yılını büyük bir coşku ile hala kutlayabiliyor olmak benim için büyük bir onur. Mustafa Kemal Atatürk tarafından en büyük bayram olarak kabul edildiği Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Birlik ve beraberlik gücümüzün bozulmaması dileğiyle…’’ sözleriyle dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys