SİMGE’NİN HİKAYESİ İLHAM OLACAK !  BABASININ OĞLU SİMGE !

Oca 12 • Bültenler, Haberler, Simge bültenleri, Yazılı Basın • 2547 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN HİKAYESİ İLHAM OLACAK !  BABASININ OĞLU SİMGE !


SİMGE’NİN HİKAYESİ İLHAM OLACAK ! 

BABASININ OĞLU SİMGE !

HİKAYELER İLHAM OLUYOR !

Pop müziğin sevilen ismi Simge, modern dünyanın dinamiklerine yön veren Tara Kitap’ın  alanında başarılı, çevrelerine ilham veren kişilerin ve ünlü isimlerin kaleminden çıkan ‘Ses Ver, İlham Ver’ kitabın da ilham hikayesini paylaştı. 

Babasının Oğlu ! 

Geçtiğimiz akşam lansmanı The Ritz-Carlton’da gerçekleşen geceye katılan başarılı sanatçı, sosyal medya hesabından geceye özel bir fotoğraf paylaşarak : ”  Elimde tuttuğum kitabı yaklaşık bir ay önce sosyal medya hesaplarımdan paylaşmıştım. Selcan Gür tarafından gönderilmişti. Bir gece okumaya başlamıştım ve içimden geçen tek şey : ‘ Keşke içinde ben de olsaydım. ‘ Bir gün sonra telefon çaldı ve ‘ Kitap ikinci basıma gidiyor siz de kendi hikayenizi yazmak ister misiniz ? ‘ diye sordular bana. O kadar sevindim ki… İçinde birbirinden bağımsız mesleklerden bir araya gelmiş, bir çok ilham hikayesi var kitapta. Bir çoğu da tanıdık yüzler. Kitapta birbirinden şahane ilham hikayeleri var. Şimdi o kitapta benim de bir hikayem var. Ses Ver, İlham Ver aynı zamanda görme engelliler yararına hayata geçirilen bir proje. Kitap satışının tamamı onlara gidiyor. Aynı zamanda içinde ‘ Babam. ‘ var. Okumak isterseniz benim ilham hikayemin adı ‘ Babasının Oğlu. ” yorumunu yaptı. 

Bilgi:  

Raflarda yerini alan ve görme engellilerin dünyasına ışık tutan ‘Ses Ver İlham Ver’ kitabı, okurlar, iş dünyası ve sanatçılar tarafından ilgi odağı oldu. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, akademisyenleri, gazetecileri ve iş insanlarının bugüne kadar duyulmamış hikâyelerini buluşturan ‘Ses Ver, İlham Ver’ kitap projesine destek verenler de gecede hazır bulundu.

The Ritz-Carlton, İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak’ın da objektifiyle davetlilerin siyah – beyaz portre fotoğrafları çekilerek hediye edildi. Gece Simge , Sadettin Saran, Ayşen Zamanpur, Ahmet Güneştekin, Efe Parlar, Jülide Ateş ve Şah Yaycı gibi önemli isimlerin de katılımıyla gerçekleşti.

Editöre Not:

Kitapta Yer Alan İsimler: Azra Kohen, Arzu Kaprol, Ahu Yağtu, Anet Mankeoğlu, Arzu Umurdağ, Asli Pasinli, Aysun Orhan, Ayşe Gardet, Ayşegül Demirağ, Ayşe Tolga, Ayşen Zamanpur, Başak Pelister, Baturay Özden, Berat Efe Parlar, Bilge İnal, Ceren Üçok Cerit, Demet Cengiz, Dilara Gönder, Dilara Mete, Emrah Özsu, Ertuğrul Akyol, Esra Ekmekçi, Ezgi Başaran, Fügen Toksü, Füsun Saka, Gamze Cizreli, Gamze Çuhadaroğlu, Gonca Karakaş, Prof. Dr. Hakan Özyuvacı, Hande Can, Haşmet Işıklı, Hazan Aköz Işık, Levent Erden, Leyla Bilen, Mehtap Utuş, Müge Demirözü Öztürk, Müge Yılmaz Tahtacı, Neslihan Özyükseler, Nilden Bayazit Postalcı, Nilgün Bakkaloğlu, Orhan Gorbon, Özlem Avcıoğlu, Özlem Cankurtaran, Özlem Çetinkaya, Özlem Kaymaz, Rasim Şişman, Sadettin Saran, Sanem Oktar, Seda Başbuğ, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Sefa Yamak, Selcen Gür, Serpil Çekin, Simge Sağın, Şah Yaycı, Tanla Özuzun, Timur Doğan, Tuba Demirci, Tuba Torun, Uğur Poyraz, Yaprak Yapsan, Yazgülü Aldoğan, Zeynep Serbest, Zeynep Zor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys