SANATA HİZMET ÖDÜLÜ SUZAN KARDEŞ’E ! ” EN KIYMETLİ ÖDÜL ”

Ara 21 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1346 görüntüleme • Yorum yok SANATA HİZMET ÖDÜLÜ SUZAN KARDEŞ’E ! ” EN KIYMETLİ ÖDÜL ”

SANATA HİZMET ÖDÜLÜ SUZAN KARDEŞ’E !

” EN KIYMETLİ ÖDÜL ”

Çok yönlülüğü ile kendine hayran bırakan başarılı sanatçı Suzan Kardeş, geçtiğimiz akşam Mustafa Kemal Merkezi’nde bu sene dördüncüsü gerçekleşen 4. KKTC Türkiye Yılın En İyileri Ödülleri’nde ”Sanata Hizmet Ödülü”nün sahibi oldu.

Ayşen Gruda’ya acil şifalar diliyorum…

Sahneye alkışlar eşliğinde çıkan Suzan Kardeş: ” Makyözlük, oyunculuk, şarkıcılık derken 40 yıla yakındır sanatla iç içeyim. Olmayı en sevdiğim yerdeyim. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne binlerce kere teşekkürler. Bizi gururlandırdınız, bizi birbirimize yakınlaştırdınız, birleştirdiniz. Bu ödülü camiadaki bütün dostlarım adına alıyorum. Çok değerli Ayşen Gruda’ya da buradan acil şifalar diliyorum. ” sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys