İNCİ RAZAKİ’YE MESLEK BAŞARI ÖDÜLÜ !

Ara 21 • Bültenler, Haberler • 1899 görüntüleme • Yorum yok İNCİ RAZAKİ’YE MESLEK BAŞARI ÖDÜLÜ !

İNCİ RAZAKİ’YE MESLEK BAŞARI ÖDÜLÜ !

19.YILININ İLK ÖDÜLÜNÜ ALDI !

Basın İletişim sektöründe attığı adımlar ile başarısını taçlandıran İnci Razaki sektördeki 19.yılını kutlarken, yeni yılın ilk ödülünü 4. KKTC Yılın En İyileri Ödülleri’nde aldı.

Mustafa Kemal Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreninde, Meslek Başarı Ödülü’ne layık görülen İnci Razaki, duygularını: ” Bu mesleğe adım atarken ilham kaynağım olan ve Halkla İlişkiler alanında ülkemiz için sonsuz kapılar açmış çok değerli Betül Mardin hanımefendinin çok sevdiğim bir sözü var: ‘ Ben insanların uzun zaman emekli olmamaları taraftarıyım çünkü insan çalıştıkça genç kalıyor.’ Bu sözü aklımdan hiçbir zaman çıkarmam. Anneme, rahmetli babama, tüm aileme, ekip arkadaşlarıma, aynı yolda yürüme şansı bulduğum tüm sanatçılarıma, tüm meslektaşlarıma ve bana bu ödülü layık gören sizlere çok teşekkür ederim. ” şeklinde anlattı.

Başarılı halkla ilişkiler yöneticisi İnci Razaki, menajerlik alanında da yeni adımlar atarak, çalışmalara başladı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys