UFUK BEYDEMİR ROCK MÜZİĞE YEPYENİ BİR SOLUK OLACAK ! 

Mar 26 • Bültenler, Ufuk Beydemir Bültenler, Ufuk Beydemir Haberler, Ufuk Beydemir Küpürler, Yazılı Basın • 2711 görüntüleme • Yorum yok UFUK BEYDEMİR ROCK MÜZİĞE YEPYENİ BİR SOLUK OLACAK ! 


UFUK BEYDEMİR 

“SEVDA GİBİ” GELİYOR…

UFUK BEYDEMİR ROCK MÜZİĞE YEPYENİ BİR SOLUK OLACAK ! 

EFSANE ” AY TENLİ KADIN ” ALBÜM İLE BİRLİKTE TÜM PLATFORMLARDA !

 

2009 yılında henüz 17 yaşındayken ilk bestesi Ay Tenli Kadın’ı yazan sanatçı Ufuk Beydemir, “Sevda Gibi” isimli ilk albümünü müzikseverler ile paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Sofar Sounds’un İstanbul ayağında 2016 yılında Ay Tenli Kadın’ı akustik olarak yayınlayan Ufuk Beydemir, kısa sürede sosyal medyada en çok aranan ve dikkat çeken isimlerden biri oldu ve Ay Tenli Kadın Youtube’da 5 milyon izlenme rakamına ulaştı.

İlk albümü ” Sevda Gibi ” ve çıkış şarkısı ” Ay Tenli Kadın ” ile alternatif rock tarzında kendini ifade eden Beydemir, Türk rock müziğindeki boşluğu uzun zamandır üzerinde çalıştığı yepyeni 11 şarkıdan oluşan albümü ile dolduracak.

Albüm şarkılarının tamamının söz ve müziği yetenekli sanatçıya ait olan proje, günümüz Türkçe sözlü rock müziğine yeni bir sound ve farklı bir soluk vaad ediyor.

Ufuk Beydemir, çıkış şarkısı Ay Tenli Kadın’ın video klip çalışması için Devrin Usta yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Ufuk Beydemir’in listelere hızlı bir giriş yapan ilk albümü Sevda Gibi ZOOM Müzik etiketiyle 23 Mart’ta tüm dijital platformlarda yerini alırken, çıkış şarkısının klibi 26 Mart’ta Netd ve tüm müzik kanallarında dinleyici ile buluştu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys