AYDIN KURTOĞLU: ”ŞARKILARIMI YAPARKEN DİRSEK ÇÜRÜTÜYORUM”

Mar 26 • Aydın Kurtoğlu Bültenler, Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1702 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU: ”ŞARKILARIMI YAPARKEN DİRSEK ÇÜRÜTÜYORUM”

AYDIN KURTOĞLU: ”BABAMLA DÜET YAPMAK HAYALLERİM ARASINDA!”
 
AYDIN KURTOĞLU: ”ŞARKILARIMI YAPARKEN DİRSEK ÇÜRÜTÜYORUM”
 
Son teklisi Söz’ü yakın zaman önce dinleyicilerle buluşturan ve büyük ilgi gören başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu geçtiğimiz günlerde Pal Fm’de Kaan Gökman’ın canlı yayın stüdyo konuğu oldu.
Şarkılarımı yaparken dirsek çürütüyorum ! 
 
Kaan Gökman’ın Söz şarkısını çok beğendiğini ve her projesinde başarısının katlanarak ilerlediğini belirtmesi üzerine Aydın Kurtoğlu: ”Şarkıları yaparken gerçekten dirseklerimizi çürütüyoruz. Hazır bir şey okumuyoruz. Hazır bir şey gelsin de onu okuyalım ve servis edelim derdinde olmadım hiç bir zaman. Hep yeni ve farklı işler yapmak için uğraşıyorum. İstekleri analiz ederek dinleyiciye bu yönde bir şeyler vermeye çalışıyorum.” dedi.
 
Babamla düet projesi yapmak hayallerim arasında!
Sevilen sanatçı programda Cengiz Kurtoğlu ile neden düet çalışması yapmadığı ile ilgili soruya ise : ”Babamla düet yapmak hayallerim arasında olan bir proje ama buna şu an da hazır hissetmiyorum kendimi. Eğer bir gün böyle bir düet yapmaya karar verirsek, arabesk tınılarıyla harmanlanmış modern bir sound ile yepyeni bir şarkı yapmak isterim. Ya da babamın şarkılarından birini yeni jenerasyona hitap edecek şekilde yeniden yorumlayarak ve düzenleyerek çok güzel bir çalışma yapabilirim.” cevabını verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys