TÜRKİYE’NİN İLK EVCİL HAYVAN VE YAŞAM FESTİVALİ ”PETİVAL” ANTALYA’DA !

May 22 • Bültenler, Haberler • 1733 görüntüleme • Yorum yok TÜRKİYE’NİN İLK EVCİL HAYVAN VE YAŞAM FESTİVALİ ”PETİVAL” ANTALYA’DA !

TÜRKİYE’NİN İLK EVCİL HAYVAN VE YAŞAM FESTİVALİ ”PETİVAL” ANTALYA’DA !

Türkiye’nin ilk Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ”Petival”, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 25-26 Mayıs tarihlerinde Antalya Migros AVM’de gerçekleşecek.

Sokak hayvanlarının klinik ihtiyaçları için bir STK’ya bağış yapılacak olan festivalde, interaktif masal, Mithril Show, söyleşiler, atölyeler, standlar ve birbirinden eğlenceli yarışmalar ile eşsiz bir deneyim yaşanacak.

Cem Yılmaz’ın son filminde de rol alan, dizi ve reklamların “ünlü” köpeği Mithril ile “Mithril Show”, oyuncu Banu Başeren ve yazar G. Ülkem Gürbüz ile çocuklar için doğa bilinci ve hayvan sevgisine yönelik interaktif masal söyleşisi, katılımcıların patili dostlarıyla katılıp birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri birbirinden eğlenceli yarışmalar, 2014’den bu yana dizi ve filmlerde de hayvan eğitmenliği yapan eğitmen Hafi Ersen Akbaş ile Köpek eğitimi, söyleşiler, sokak hayvanları için kulübe boyama atölyesi, Levent Erim Dj’liğinde gün boyu eğlence ve sürpriz konuk katılımcılar ile dolu dolu bir festival yaşanacak.

Katılımcılar, sosyal medya üzerinden patili dostlarıyla çekildikleri selfie’leri #Enpatiselfie hashtagi ile paylaşarak #Enpatiselfie yarışması sonucunda ödüllendirilecekler.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys