GÖKHAN TÜRKMEN AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA KONSER VERDİ ! ” Müzik hiç susmasın ”

Ağu 29 • Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 3690 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA KONSER VERDİ ! ” Müzik hiç susmasın ”


 
GÖKHAN TÜRKMEN AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA KONSER VERDİ !
 
” Müzik hiç susmasın ”
 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 27 Ağustos Cumartesi akşamı Akasya Kültür Sanat Sahnesi’nde unutulmaz bir akustik konser verdi.
En sevilen eski ve yeni şarkılarını sevenleri ile birlikte hep bir ağızdan seslendiren Türkmen, repertuvarında; Sen İstanbul’sun, Taş, Dene, Çatı Katı, Oysaki ve Vay Halimize gibi şarkılarına yer verdi.
”Müzik hiç susmasın ”
” Müzik hiç susmasın. Sevgi ve barış dolu günler diliyorum.” temennisi ile sahnesini küresel ısınma ve çevre korunmasına farkındalık yaratmak amacı ile çıkardığı son projesi Vay Halimize ile bitiren sanatçı, dinleyicilere müzik dolu bir gece yaşattı.
Gökhan Türkmen, 7 Eylül’ de İstanbul Beylikdüzü Belediyesi , 16 Eylül’de Kıbrıs Ellixus Hotel ve 20 Eylül’de Antalya Expo sahnesinde sevenleri ile buluşacak.
Gökhan Türkmen Akasya Kültür Sanat Fotoğraf
Gökhan Türkmen Habertürk Gazetesi Gökhan Türkmen Bursa Olay Çekirge

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys