GÖKHAN TÜRKMEN’DEN MARİNA ARENA’DA YAĞMUR ALTINDA ROMANTİK KONSER…

Haz 19 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3593 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’DEN MARİNA ARENA’DA YAĞMUR ALTINDA ROMANTİK KONSER…

 

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN MARİNA ARENA’DA YAĞMUR ALTINDA ROMANTİK KONSER…

MARİNA ARENA AÇIK HAVADA RAMAZAN AYI’NIN SON KONSERİ GÖKHAN TÜRKMEN’DEN

 

Milyonları peşinden sürükleyen Gökhan Türkmen ,17 Haziran Cumartesi akşamı İstanbul’un en büyük açık hava sahnesi Marina Arena İstanbul’da yağmur altında en sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

Gece için özel olarak hazırlanan ve Emre Erdemoğlu imzası taşıyan kıyafeti ile kendine özgü tarzını yansıtan Türkmen, son albümü Sessiz ‘deki şarkılarının yanı sıra repertuvarında eski şarkılarına da  yer verdi.

Konserin ilerleyen dakikalarında yağmurun başlaması ile izleyiciler romantik anlar yaşadı. Yağmura rağmen Marina Arena’yı dolduran Gökhan Türkmen hayranları romantik aşk şarkılarını yağmur altında hep birlikte seslendirdiler.

 

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN MALATYA’DAKİ 29 KÖY OKULUNA YARDIM ! 

 

Son dönemde özellikle doğa ve çocuklar için destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri ile takdir toplayan sanatçı, GTR Müzik ve Marina Arena’nın da desteği ile Malatya’daki 29 köy okulu için ile Geleceğe Işık Tut Ekibi ile birlikte yola çıktı.

 

” Sen de bize katıl ve 17 Haziran’da Marina Arena’daki Gökhan Türkmen konserine gelirken bir çocuğun mutluluğu için hediyeni getirmeyi unutma… Sen de bizimle birlikte çocuklarımız için ufak da olsa bir şey yap! ” cümleleriyle konseri izlemeye gelenlerden projeye destek vermelerini isteyen sanatçı, toplanan malzemelerin konser sonrası Malatya’daki 29 okula dağıtılmasını sağlayacak.

 

Konserde Sürpriz Düet

Konserde sürpriz olarak son dönemin sevilen seslerinden Aslı Demirer’i ağırlayan ve birlikte Korkak şarkısını seslendiren Gökhan Türkmen, genç ve kaliteli seslere verdiği desteği sürdürüyor.

 

Konserin sonlarına doğru seslendirdiği Taş şarkısında eşi Sinem Aksoy Türkmen ve tüm ekip arkadaşları sahneye çıkarak dans ettiler.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys