İSTANBUL’DAN RockA GEÇTİ !

Ara 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Rocka Bültenleri, Rocka Haberleri, RockA Küpürler, Yazılı Basın • 1607 görüntüleme • Yorum yok İSTANBUL’DAN RockA GEÇTİ !

RockA ANADOLU YAKASI’NDA COŞTURDU !

İSTANBUL’DAN RockA GEÇTİ !

2005 yılından beri çalışmalarına devam eden başarılı rock grubu RockA, bir süredir ara verdiği sahnelerine unutulmaz bir dönüş yaptı.

Geçtiğimiz akşam Anadolu yakasında bulunan Dorock XL’de sahne alan grup, dinleyicileri kendi şarkılarının yanı sıra cover şarkılarla buluşturdu. Nu metal ve trap tınılarını birleştirerek kendine özgü oluşturduğu sound’u müziksevelere sunan RockA, yabancı şarkıları da kendi tarzında coverlayarak, başarılı bir performans sergiledi.

İki saat boyunca sahnede kalan RockA, dinleyicilerin yoğun isteği üzerine Ölürüm Sana şarkısında bis yaptı ve konser sonunda bir dinleyicisine kullandıkları bageti hediye ettiler.

Sahnedeki enerjileri ile İstanbulluları farklı müzik tarzları ile buluşturan RockA , yeni şarkılarını 2019’un ilk aylarında yayınlayacaklarını duyurdular. RockA 2019′ da İstanbul ve çeşitli şehirlerde konser turnelerine devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys