TANAË: ”TÜRKİYE’Yİ ZİYARET ETMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!”

Haz 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Tanae Bültenler, Tanae Haberler, Tanae Küpürler, Yazılı Basın • 889 görüntüleme • Yorum yok TANAË: ”TÜRKİYE’Yİ ZİYARET ETMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!”

TANAË: ”TÜRKİYE’Yİ ZİYARET ETMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!”

İlk albümü Talking to Myself ile ilgi gören ve dijital platformlarda büyük bir yükseliş gösteren Belçikalı genç sanatçı Tanaë, 29 Mayıs tarihinde Listen isimli yeni şarkısını dinleyicilerle buluşturdu.

”Türkiye’yi ziyaret etmek için sabırsızlanıyorum.”

Birçok ülkede gördüğü ilginin yanı sıra Türk dinleyicisinin de dikkatini çeken ve Türkiye Viral listelerinde uzun süre yer alan sanatçı,Listen şarkısı ve Türkiye ile ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor:”Listen, bu zamana kadar en çok sevdiğim şarkılardan biri oldu ve şarkıyı duyduğum an da aklıma birçok fikir gelmeye başladı. Bir insanın yarını düşünmeden ve anda kalarak bir ilişki yaşayabileceği gerçeğini anlatmak istedim. Ev yapımı bir klip çektiğim ve izleyici ile buluşturabildiğim için de çok mutluyum. Kendi imkanlarımla ilk defa böyle bir çalışma denedim ve sonucundan gurur duyuyorum. Türkiye’den çok dinleyicim ve takipçim var. Türkiye’yi gerçekten çok merak ediyorum. Ekibimle Nisan ayında gelmeyi planlamıştık fakat COVID-19 nedeniyle seyahatimizi iptal etmek zorunda kaldık. Gezmek ve görmek istediğim birçok yer var Türkiye’de. Her şey normale döner dönmez, Türkiye’yi ziyaret etmek ve konser vererek Türk dinleyicisi ile buluşmak için sabırsızlanıyorum. ”

Instagram: https://www.instagram.com/tanaemusic/

Facebook: https://www.facebook.com/TanaeOfficiel/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYkdcV5Fsnl1VnrF4gcLfJQ

YouTube Klip İzleme Linki!

Spotify Dinleme Linki!

Apple Music Dinleme Linki!

Deezer Dinleme Linki!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys