HALLOWEEN NIGHT’A HAZIR MISIN? İSTANBULLULAR 31 EKİM’DE HALLOWEEN NIGHT’TA BULUŞUYOR!

Eki 18 • Bültenler, Haberler • 1199 görüntüleme • Yorum yok HALLOWEEN NIGHT’A HAZIR MISIN? İSTANBULLULAR 31 EKİM’DE HALLOWEEN NIGHT’TA BULUŞUYOR!

HALLOWEEN NIGHT’A HAZIR MISIN?

İSTANBULLULAR 31 EKİM’DE HALLOWEEN NIGHT’TA BULUŞUYOR!

Halloween Night: Join the Fearless

İstanbullular için adeta bir klasik haline gelen, 2014 yılından bu yana her sene 31 Ekim günü King of Cheers sunumu ile “Beat the Night” tarafından düzenlenen Halloween gecesi, bu sene ilk kez yeni yerinde müzikseverlere kapılarını açacak olan Klein Wal’de kutlanıyor.

Bu unutulmaz geceye imza atacak isimler arasında kusursuz uyumları ve başyapıt niteliğindeki prodüksiyonları ile Berlin Merkezli duo Frankey & Sandrino başta olmak üzere, lokal arenadan Orkun Bozdemir, Cüneyt Öztürk ve Enes Gül performans sergileyecek.

“Halloween Make Up”, “Halloween Costume Designs” gibi geceye renk katacak içeriklerin yanı sıra birbirinden farklı dekorlarla görsel bir şölen yaşanacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys