ECE SEÇKİN İLE SAMSUNG ELECTRONICS TÜRKİYE “ACAYİP İYİ BİR ŞEY” İÇİN BİR ARAYA GELİYOR!

Haz 9 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2364 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN İLE SAMSUNG ELECTRONICS TÜRKİYE “ACAYİP İYİ BİR ŞEY” İÇİN BİR ARAYA GELİYOR!

ECE SEÇKİN İLE SAMSUNG ELECTRONICS TÜRKİYE “ACAYİP İYİ BİR ŞEY” İÇİN BİR ARAYA GELİYOR!

Pop müziğin sevilen ismi Ece Seçkin ve teknolojinin lider markası Samsung arasında heyecan uyandıran bir proje başlıyor. Ece Seçkin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerine, “13 Haziran’ı bekleyin” mesajını verirken  “Acayip iyi bir şey yapacağız.” diyerek şimdiden projenin ne olduğuyla ilgili büyük bir merak uyandırdı.

Geçtiğimiz gün iş birliğinin ilk ayağını paylaşarak merak uyandıran Ece Seçkin, yenilik ve heyecan dolu bir çalışma içerisine girdi.

Sanatçı, bu proje özelinde duygularını ise şu sözlerle dile getirdi: “Samsung kullanıcıların neye ihtiyaçları olduğunu, ne istediklerini iyi anlayan bir marka. Samsung, yenilikçi ve fark yaratan çalışmalarıyla teknolojiye yön veriyor. Geliştirdiği teknolojilerle dünyaya ilham veren, geleceği şekillendiren ve amacı, her yaştan insanın hayatını zenginleştirmek ve kolaylaştırmak olan Samsung ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Galaxy A serileri ile ilgili harika bir proje için bir araya geldik. Büyük yankı uyandıracak bir çalışmaya imza atacağımız için çok heyecanlıyım. Samsung ile  birlikte fark yaratacak rengârenk, yenilikçi ve iddialı bir projede yer almanın gururunu yaşıyorum. Proje ile ilgili detayları ise çok yakında sizlerle paylaşacağım,  takipte kalın.’’

Samsung X Ece Seçkin iş birliğinin heyecan uyandıran ilk duyuru videosunu da sosyal medya hesabından paylaşan sanatçı, paylaşımının altına şu notu düştü: “Acayip iyi bir şey yapacağız. Hem de seninle birlikte. TikTok ve Instagram’da #acayipiyi hashtag’ini takip etmeyi unutma, 13 Haziran’ı bekle!”

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys