ÖZGÜN, FARKINDALIK YARATMAK İÇİN GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İNDE!

Şub 6 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 2783 görüntüleme • Yorum yok  ÖZGÜN, FARKINDALIK YARATMAK İÇİN GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İNDE!

 

 

 ÖZGÜN, FARKINDALIK YARATMAK İÇİN  GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’İNDE!
Sevilen sanatçı Özgün, geçtiğimiz akşam Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de basın gösterimi gerçekleşen Gözlerin Ardında Müzikal oyununda hem müzikleri hem de oyunculuğu ile yer aldı.
 
Ünlü akını ! 
 
Oyunu ; Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Lale Başar, Behzat Uygur, Keremcem, Özge Özder, Pamela, Hayrettin, Atılay Uluışık, Onur Koç, Yavuz Hakan Tok gibi ünlü isimler de izlemeye geldi.
Unutulmaz şarkılarını akustik formatta seslendiren Özgün,  oyunculuğu ile de büyük alkış aldı.
 Down sendromlu oğlu doğduktan sonra herkes tarafından yalnız bırakılan anneyi oynayan Eda Kandulu’ya oyunda Melike Çetin, Serkan Doğan, Güney Kumaş ve Erkan Çelebi eşlik ediyor.
Down Türkiye ve Tomurcuk Vakfı işbirliği ile Gözlerin Ardında Müzikal!
 
Özgün, birkaç yıldır yaşadığı ve hayatta herkesin yaşama ihtimali olan bir hayat deneyimi ile birlikte, aynı deneyimi yaşayanlara güç verecek ve yol gösterecek şekilde insanlarla bu oyunu buluşturmaya hazırlanıyor. Down Türkiye ve Tomurcuk Vakfı  işbirliği içerisinde sosyal sorumluluk projelerine destek veren Özgün, aynı zamanda bir  farkındalık projesine de imza atıyor.
Kemal Başar tarafından yönetilen, Nava Semel’in dünyaca ünlü eseri 17 Şubat’ta Duru Tiyatro, 22 Şubat, 8 ve 30 Mart’ta ise Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de İstanbul seyircisi ile buluşacak. Oyunla ilgili detaylar tiyatrokeyfi.com ‘da.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys