maNga’NIN YENİ KLİBİ YAD ELLER AKDAMAR’IN HÜZÜNLÜ HİKAYESİNİ KONU ALIYOR ! 

May 15 • Bültenler, Haberler, Kupürler, maNga Bültenler, maNga Haberler, maNga Küpürler, Yazılı Basın • 4586 görüntüleme • Yorum yok maNga’NIN YENİ KLİBİ YAD ELLER AKDAMAR’IN HÜZÜNLÜ HİKAYESİNİ KONU ALIYOR ! 

maNga’NIN YENİ KLİBİ YAD ELLER AKDAMAR’IN HÜZÜNLÜ HİKAYESİNİ KONU ALIYOR ! 

Hikayeyi efsane maskot Spa anlatıyor ! 

Türk Alternatif Rock Müziğin Mtv Ödüllü öncü gruplarından maNga, geçtiğimiz günlerde yayınladığı üç şarkıdan oluşan maNgaX maxi single’ının ilk klibini Yad Eller isimli şarkıya çekti.

İki hafta önce yayınlanan ve büyük ilgi gören Yad Eller şarkısının klibinin ilginç bir hikayesi var. Yönetmenliğini Müge Manuş’un üstlendiği klipte, Van Gölü’nde bulunan Akdamar Adası efsanesi anlatılıyor.

Zamanında adada yaşayan Ermeni baş keşişin güzeller güzeli kızı Tamara ile adanın çevresinde yaşayan bir çobanın hüzünlü aşk hikayesinin işlendiği klipte, çobanın Tamara’ya olan aşkı için Van Gölü’nün azgın sularında canını vermesi ve Tamara’nın da ardından gölün sularına kendini bırakarak iki aşık gencin boğulma efsanesi konu alınıyor.

maNga’nın efsane maskotu Spa geri döndü ! 

Klibin başında ve sonunda gördüğümüz maNga’nın sevilen maskotu Spa ise Yad Eller klibi ile geri dönüyor. Klibin hikayesi ise Spa’nın bir hayali olarak onun gözünden anlatılıyor. Diğer kliplerinde de Spa’nın olacağını müjdeleyen grup Ekim ayında çıkaracağı albümün hazırlıklarına devam ediyor.

maNga, maNgaX maxi single’nın konser turuna turuna hızla devam ediyor. 11 Mayıs Çukurova Rock Festivali ,12 mayıs Batman , 13 mayıs Pazar günü ise Ankara Cty Fest’te konser verecekler.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys