İSTANBUL YENİ YILA SİMGE İLE GİRDİ!

Oca 2 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge haberleri, Yazılı Basın • 5279 görüntüleme • Yorum yok İSTANBUL YENİ YILA SİMGE İLE GİRDİ!

Satır içi resim 1
 
 
 
SİMGE YILBAŞINDA 3 AYRI MEKANDA SAHNE ALDI !
İSTANBUL YENİ YILA SİMGE İLE GİRDİ!
Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Altın Kelebek’te En İyi Çıkış Yapan Solist Ödülü’ne layık görülen Simge, yılbaşı gecesi 3 ayrı mekanda sergilediği canlı performansı ve sahne şovları ile yeni yıla damgasını vurdu.
”Miş Miş” isimli şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan ve 2015 yılının en çok dinlenen isimlerinden biri olan güzel sanatçı, ilk olarak sahne aldığı Hilton İstanbul Kozyatağı’nda dinleyicilere müthiş bir yılbaşı gecesi yaşattı. Ardından Ataşehir Shot’ta programına devam ederek özel repertuvarı ile dinleyicilerden tam not aldı.
Son olarak Lila’s Lounge’ta sahne alan Simge, yeni yılı sevenleri ile karşılamaktan ve hava muhalefetine rağmen gördüğü yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.
2015 yılında müzik dünyasına damgasını vuran, radyo ve müzik kanallarında en çok çalınan isimlerden olan Simge ” 2016 herkese barış, huzur ve mutluluk getirsin. Aşkı bulanlar bulmuş, bulamayanlara yeni yıl güzel aşklar getirsin”  diyerek dileklerini dile getirdi. 
Sempatik sanatçı bir yandan yoğun konser programı ile Türkiye ve Avrupa’da hayranları ile buluşurken, diğer yandan 2016 Ocak ayında çıkaracağı maxi single çalışmasının hazırlıkları içerisinde.


Meydan - Simge Hürriyet Kelebek - Simge

Posta - Simge Olay Çekirge - Simge

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys