IŞIN KARACA 2016 YILINA ANTALYA GLORIA GOLF RESORT HOTEL SAHNESİNDE GİRDİ!

Oca 4 • Haberler, Işın Karaca Bültenleri, Işın Karaca Haberleri, Işın Karaca Kupürleri, Kupürler, Yazılı Basın • 3343 görüntüleme • Yorum yok IŞIN KARACA 2016 YILINA ANTALYA GLORIA GOLF RESORT HOTEL SAHNESİNDE GİRDİ!

Satır içi resim 1

        IŞIN KARACA 2016 YILINA  ANTALYA GLORIA GOLF RESORT HOTEL SAHNESİNDE GİRDİ!

 

Türkiyenin en önemli ve güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca, yılbaşı gecesinde Antalya/ Gloria Otel misafirlerine unutulmaz bir yeni yıl eğlencesi yaşattı.

Gün geçtikçe verdiği kilolar ile gündemde olan ve yeni görünümü ile kendine hayran bırakan sanatçı, canlı sahne performansı ve şovlarının yanı sıra bitmeyen enerjisiyle de ilgi odağı oldu.

Yerli/yabancı repertuvarı ve özel davul şovuyla misafirlere hatıralarda kalacak bir gece yaşatan Karaca;  ’’2016 yılının herkese şans, huzur, aşk, para ve en önemlisi de sağlık getirmesini diledi. Işın Karaca Saat 00.00’ye yaklaştığında  geri sayımın ardından nişanlısı Tuğrul Odabaş’a sarılarak yeni yıla girdi.

Hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu yeni maxi single çalışması ve ‘Büyümek için Küçülmek Lazım’ isimli kitabını 2016 yılında sevenleriyle buluşturacak…

 

ısın12 ısın11 ısın10 ısın9 ısın8 ısın7 ısın6 ısın4 ısın3 ısın1

ısın yeni ısın yeni2

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys