SELAMİ ŞAHİN ”ESKİMEYEN ŞARKILAR” TURNESİ İLE YAZA HAZIR!

Tem 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1291 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN ”ESKİMEYEN ŞARKILAR” TURNESİ İLE YAZA HAZIR!

SELAMİ ŞAHİN ”ESKİMEYEN ŞARKILAR” TURNESİ İLE YAZA HAZIR!

ESKİMEYEN ŞARKILAR SEKİZ ŞEHİR GEZECEK!

Duayen sanatçı Selami Şahin’in büyük sahne şovlarıyla süslenen teatral konseri ”Eskimeyen Şarkılar” yaz turnesi kapsamında şehir şehir gezmeye hazırlanıyor.
Daha önce gerçekleşen ”Eskimeyen Şarkılar” konserleri ile büyük etki yaratan ve izleyicisine muhteşem bir atmosfer sunan Selami Şahin, bu yaz yine unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

Selami Şahin’in Ege ve Akdeniz bölgesinde gerçekleşecek olan ”Eskimeyen Şarkılar” konserlerinin sunuculuğunu başarılı sunucu Cenk Tunalı üstlenecek ve Türkiye’nin son 50 yıldaki değişimini metinsel olarak esprili bir dille izleyicisine aktaracak. Selami Şahin’in; dillere pelesenk olmuş şarkılarını hiç kaybetmediği heyecanı ve coşkusuyla söylemeye devam edeceği konsere şehirlerin çevre illerinden de yoğun talep geliyor.
Geçtiğimiz yaz yüzlerce bilet satışının olduğu konserlerin biletleri ise şimdiden tükenmek üzere.

Selami Şahin; yaz turnesi kapsamında konserleri;
5 Temmuz Kuşadası Avm Amfitiyatro
13 Temmuz Altınoluk Amfitiyatro
14 Temmuz Ayvalık Amfitiyatro
24 Temmuz Bodrum Antik Tiyatro
26 Temmuz Datça Açıkhava Tiyatrosu
27 Temmuz Antalya Sahne Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu

30 Temmuz İstanbul Harbiye Açık Hava Tiyatrosu/ Turkcell Yıldızlı Geceler
29 Eylül İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys