DOĞAL, SAMİMİ ve YETENEKLİ GÜZEL ! YASMİN YÜCE İLK ŞARKISI GERİ GELME’Yİ YAYINLADI !

May 15 • Bültenler, Kupürler, Yasmin Y, Yasmin Yüce Bültenler, Yasmin Yüce Haberler, Yasmin Yüce Küpürler, Yazılı Basın • 2597 görüntüleme • Yorum yok DOĞAL, SAMİMİ ve YETENEKLİ GÜZEL ! YASMİN YÜCE İLK ŞARKISI GERİ GELME’Yİ YAYINLADI !

 
  
YASMİN YÜCE İLK ŞARKISI GERİ GELME’Yİ YAYINLADI !
 
SESİ VE GÜZELLİĞİ İLE BÜYÜLEYECEK !
 
DOĞAL, SAMİMİ ve YETENEKLİ GÜZEL !
 
Pop müziğin yepyeni ismi Yasmin Yüce, ilk teklisi olan Geri Gelme isimli hareketli şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunuyor. 
 
Söz ve müziği bir çok başarılı hit şarkıya imzasını atmış söz yazarı ve besteci aynı zamanda projenin prodüktörlüğünü de üstlenen Zeki Güner’e, düzenlemesi Hakan Yeşilkaya’ya ait olan Geri Gelme şarkısının mix mastering’i Tarık Ceran imzası taşıyor. 
Günümüz pop öğelerinin ağırlık olarak işlendiği Geri Gelme şarkısının klip çekimi için başarılı yönetmen Murat Joker’in kamerasının karşısına geçen Yasmin Yüce, hem sesi hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Yasmin Yüce: ”En güzel rüyam gerçeğe dönüştü. Kendime ve şarkıma olan güvenim sonsuz. ” 
 
Caz vokali öğrencisi olan genç sanatçı, ilk teklisi ile ilgili duygularını : ” İlk teklim aşktan yara almasına rağmen hayatta kalmayı başaran güçlü ve cesur yüreklere armağanım olsun. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anladığım bir dönemdeyim. Ailemin benimle ilgili tatlı bir hayali, kuzenim Zeki Günler’in kalbi ve kalemiyle birleşti ve en güzel rüyam gerçeğe dönüştü. Geri Gelme bu yolda dinlediğim ilk eseri ve o an da içime işledi. Çok şanslıyım ki şarkıları dillere pelesenk olan söz yazarı ve besteci Zeki Güner bana inandı ve şarkısını bana emanet etti.Geri gelmenin tılsımıyla kalbimden ilk geçen isimlerle çalışmak nasip oldu; Zeki Güner, Rutkay Öziş, Önder Tiryaki, Hakan Yeşilkaya, Murat Joker, İnci Razaki, DMC, Tarık Ceran… Yolumun kesiştiği herkes bu projeye kalbini koydu ve ortaya çok samimi bir mucize çıktı. Benim ve teklimin yaşadığı bu samimiyeti müzik aşkını ve mucizeleri dinleyicilerimin de hissedeceğine eminim.Kendime ve şarkıma olan güvenim bu yüzden sonsuz. Şarkımın heyecanımı paylaşan herkese uğur getirmesi dileğiyle ” şeklinde ifade ediyor.
 
Yasmin Yüce’nin ilk teklisi Geri Gelme DMC etiketiyle 14 Mayıs’ta tüm dijital platformalarda, klibi ise müzik kanalları ve YouTube kanalında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys