SİMGE : MÜZİK BENİM İÇİN EN BÜYÜK AŞK !

Nis 6 • Haberler, Kupürler, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2839 görüntüleme • Yorum yok SİMGE : MÜZİK BENİM İÇİN EN BÜYÜK AŞK !

SİMGE : MÜZİK BENİM İÇİN EN BÜYÜK AŞK  ! 
Pop müziğin başarılı ismi Simge, verdiği bir röportajda son dönemde müzik kariyerindeki yükselişi ile ilgili ne düşünüyorsunuz sorusuna : ” Çocukluğumdan beri müzik ile iç içeyim. Müzik benim için en büyük aşk. Çok çalıştım ve emeklerimin karşılığını almaya başladım. Bu zamana kadar yaptığım hiçbir işten pişmanlık duymadım. Büyük bir birikimin ve azimle çalışmanın sonucunda şu an da bulunduğum noktadayım. Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğim. ” şeklinde cevap verdi.
” Her işi hakkıyla yapmak isterim. ”
 
Oyunculukla ilgili planlarınız var mı sorusuna : ” Başladığım her işi hakkıyla yapmak ve en iyisini insanların önüne sunmak isterim. Teklifler alıyorum bu yönde. İleride içime sinen ve güvendiğim bir proje gelirse, çok çalışıp bir parçası olabilirim. Neden olmasın. ” şeklinde cevap veren sanatçı, yazın çıkarmayı planladığı yeni projesinin de çalışmalarına başladığının müjdesini verdi.
Yeni reklam filmi yolda !
Simge, Metin Arolat yönetmenliğinde Deichmann markasının yaz dönemi yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti ve Metin Arolat ile beraber çekildikleri fotoğrafı sosyal medya da paylaşarak büyük ilgi gördü.,

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys