AYDIN KURTOĞLU’NUN YENİ MAXI SINGLE’I ” PİŞMAN ” DİNLEYİCİLERLE BULUŞTU ! İSTANBUL METROSU’NDA KLİP !

Nis 7 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 5952 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU’NUN YENİ MAXI SINGLE’I ” PİŞMAN ” DİNLEYİCİLERLE BULUŞTU ! İSTANBUL METROSU’NDA KLİP !

AYDIN KURTOĞLU’NUN YENİ MAXI SINGLE’I ” PİŞMAN ” DİNLEYİCİLERLE BULUŞTU ! 
 
İSTANBUL METROSU’NDA KLİP ! 
Pop müziğin son dönemdeki en başarılı isimlerinden biri olan Aydın Kurtoğlu, ” Pişman ” isimli maxi single’ı ile müzikseverlerle buluştu.
Aydın Kurtoğlu’nun yeni maxi single’ında; Pişman, Tüh Tüh ve Spor Aşk isimli üç yeni şarkı, Mevsim Bahar şarkısının coverı , eski şarkıları ve versiyonlarından oluşan 9 şarkı olmak üzere toplamda 13 şarkı bulunuyor.
Mustafa Ceceli’nin düzenlemesini yaptığı Mevsim Bahar coverının dışındaki tüm şarkıların düzenlemeleri Serkan Balkan imzası taşıyor.
Yeni maxi single’ın ilk klibi Tüh Tüh ‘de kutu kafalı insanlar oynadı ! 
Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen maxi single’ın çıkış şarkısı Tüh Tüh’ün klibinde terk edilen bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, ayrılığın ardından eski sevgilisine söylemek istediği sözleri üzerinde şarkı sözlerinin yazdığı ve farklı surat ifadelerinin bulunduğu kutu kafalı insanlar aracılığıyla söyler.
Başrolünü oyuncu Ebru Şahin’in üstlendiği ve Nispetiye Metro İstasyonu’nda çekilen klip için 60 kişilik bir ekip ile çalışan başarılı sanatçı, dansçıların ve halktan insanların dans etmeye başladığı klibin sonunda eski sevgilisi ile karşı karşıya gelir.
Yak ile hızlı bir çıkış yakalayan sanatçının uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı maxi single çalışmasının çıkış şarkısı Tüh Tüh’ün sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Ceyhun Çelikten’e ve düzenlemesi Serkan Balkan’a ait.
Aydın Kurtoğlu’nun Pişman isimli maxi single’ı 7 Nisan’da DMC etiketi ile dinleyicilerle buluştu.
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys