VEDAT SAKMAN’IN NAR ÇİÇEKLERİ ALBÜMÜ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE YAYINDA…

Mar 11 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Vedat Sakman Bültenler, Vedat Sakman Haberler, Vedat Sakman Küpürler • 1631 görüntüleme • Yorum yok VEDAT SAKMAN’IN NAR ÇİÇEKLERİ ALBÜMÜ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE YAYINDA…

VEDAT SAKMAN’IN NAR ÇİÇEKLERİ ALBÜMÜ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE YAYINDA…

Biraz hasret, biraz hüzün ama her daim sevgilerle

Besteleri, düzenlemeleri ve şarkı sözleriyle Türk müziğine damgasını vuran usta müzisyen Vedat Sakman, 9. stüdyo albümü ‘’Nar Çiçekleri’’yle yine “aşk olsun” diyor.

Aşk sadece bir dilek değil onun şarkılarında. Biraz hasret, biraz hüzün ama en çok da yaşama sevincini köpürten büyük bir devinim. Bu devinimde gelecek olan baharın coşkusu, tabiatın uyanışı da var. Albümde kullanılan mandolin, buzuki ve akordeon gibi enstrümanlar da bu atmosferin yaratılmasına katkı sağlıyor, baharın coşkusuna kucak açtırtıyor. Vedat Sakman, tüm bu duyguların raksıyla, sadeliğin görkemiyle dokunuyor şarkılara.

İçinde on şarkının olduğu ‘’Nar Çiçekleri’’ albümünde, şarkıların tamamının düzenlemesi ve besteleri Vedat Sakman’a ait. Aynı zamanda iyi bir şarkı sözü yazarı da olan Vedat Sakman, “Nar Çiçekleri”ndeki sekiz şarkının sözlerine imzasını atarken, kızı Tomris Sakman’ın da iki şarkı sözüne yer veriyor.

Müzikal hayatında yarım asrı deviren usta sanatçı Vedat Sakman, şarkılarıyla dinleyicisine “hem iyi günde hem de kötü günde” bağlılığıyla sarılıyor.

Nar Çiçekleri, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde yayında…

Usta sanatçı Vedat Sakman’ın yeni albümü Nar Çiçekleri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde yayında. Vedat Sakman duygularını:“Tüm emekçi dünya kadınlarının verdikleri eşitlik ve adalet mücadelesinde destek verirken, şarkılarımı bu önemli günde armağan ediyorum.“ sözleriyle anlattı.

Vedat Sakman’ın yeni albümü ‘’Nar Çiçekleri”, Razaki Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys