CAN BONOMO KAL BUGÜN ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ !

Nis 6 • Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3951 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO KAL BUGÜN ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ !

CAN BONOMO KAL BUGÜN ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ !
 
CAN BONOMO’DAN SIRADIŞI BİR KLİP !

Alternatif müziğin başarılı ismi Can Bonomo, dördüncü albümü Kainat Sustu’nun ilk video klibini Kal Bugün şarkısına çekti.

Hasan Kuyucu yönetmenliğinde ve Murat Tuncel görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Can Bonomo performans sahneleri ile dikkat çekti.

Yalnız bir adamın hikayesi !

Özgür Biber’in başrolü üstlendiği ve tarihi Hünkar Suyu Kasrı’nda çekimleri tamamlanan klip, toplumdan soyutlanmış yalnız bir adamın kendisine cansız bir vitrin mankeni yapması, ona bağlanması ve ardından etrafındakiler tarafından kabul görmeyip dışlanarak umutlarını yitirmesini konu alıyor.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi Can Saban’a ait olan şarkının klibi için yaklaşık 30 kişilik bir ekip bir gün boyunca çalıştı.

Avrupa Müzik markası ile yayınlanan Kainat Sustu albümünün ilk video klibi çok yakında tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini alacak.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys