SİMGE İLE BAYRAM COŞKUSU ! SİMGE HER GÜN BAŞKA BİR ŞEHİRDE KONSERDE !

Tem 11 • Haberler, Simge haberleri • 4351 görüntüleme • Yorum yok SİMGE İLE BAYRAM COŞKUSU ! SİMGE HER GÜN BAŞKA BİR ŞEHİRDE KONSERDE !

  Satır içi resim 1
 
SİMGE İLE BAYRAM COŞKUSU !

SİMGE HER GÜN BAŞKA BİR ŞEHİRDE KONSERDE !

 

Pop müziğin başarılı seslerinden Simge, bayram konserleri kapsamında üç farklı şehirde sevenleri ile bayramı kutladı.

Bayramın ilk günü Tekirdağ, ikinci günü Bodrum ve son günü Kuşadası’nda sahne alan güzel sanatçı,  sahnede en sevilen şarkılarını seslendirerek kendisini dinlemeye gelenlere eğlenceli bir tatil yaşattı.

Konserlerine  ara vermeden devam eden Simge, 8  Temmuz’da Didim D-Marin ve dün gece de Kemer Belediyesi’nin düzenlediği 13. Altın Nar Festivali kapsamında sahne aldı.

Canlı performansı, geniş repertuvarı ve enerjisi ile hem kulağa hem göze hitap eden yetenekli sanatçı, Kemer İlçe Stadyumu’nu tıklım tıklım dolduran seyirciler ile beraber hep bir ağızdan dillere dolanan şarkılarını seslendirdi.

Sahnede kendisine plaket takdim edilen Simge ; ‘’ Başta Kemer Belediyesi olmak üzere herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. ‘’ cümleleri ile duygularını dile getirdi.  

Yeni teklisini ve video klibini yayımlamak için gün sayan sanatçı, konserlerine ara vermeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys