BERKAY’DAN YEPYENİ BİR HİT ”DELİLER”!

Oca 22 • Berkay Bültenler, Berkay Haberler, Berkay Küpürler, Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 2036 görüntüleme • Yorum yok BERKAY’DAN YEPYENİ BİR HİT ”DELİLER”!

BERKAY’IN YENİ ŞARKISI DİLLERDEN DÜŞMEYECEK!..

BERKAY’DAN YEPYENİ BİR HİT ”DELİLER”!

MODERN, FARKLI VE GÜÇLÜ: ”DELİLER ”

İz bırakan projeleri ve şarkılarıyla pop müziğin en önemli ve sahnelerin en çok aranan isimlerinden Berkay, Deliler isimli yepyeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sundu.

Son teklisi ”Ben Sadece” ile müzik listelerinin en üst sıralarında yer alan ve uzun süre yerini koruyan başarılı sanatçı Berkay, ”Deliler” adını taşıyan yepyeni şarkısıyla bu yılda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hem listelerin hem de sahnelerin en çok ilgi gören ismi olacak.

Yepyeni bir sound ve modern dokusuyla dinleyiciye güçlü bir şarkı ve farklı bir tat sunan Berkay’ın yeni şarkısı Deliler’in söz ve müziği Sinan Akçıl imzası taşırken, düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait.

Müzikseverlerin heyecanla beklediği şarkının sözlerinin bir kısmı ise şöyle;

”Deliler benden iyiler, bende batık kalpte gemiler. Yüreğim, ruhum aşkından senden asla vazgeçmediler.

Her paylaşımının binlerce beğeni aldığı ve bulunduğu şehirlerdeki her konserinde yoğun kalabalıklara şarkılarını söyleyen Berkay, ”Deliler” şarkısının klibini çok yakında başarılı yönetmen Murat Joker yönetmenliğinde hayranlarıyla buluşturacak.

Berkay’ın yeni şarkısı ”Deliler” Avrupa Müzik markasıyla 18 Ocak Cuma itibariyle tüm müzik platformlarında yayında!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys