ECE SEÇKİN PAL FM’DE KAAN GÖKMAN’IN KONUĞU OLDU!

Eki 5 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3280 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN PAL FM’DE KAAN GÖKMAN’IN KONUĞU OLDU!

ECE SEÇKİN PAL FM’DE KAAN GÖKMAN’IN KONUĞU OLDU!
 
Son dönemlerin başarılı isimlerinden biri olan Ece Seçkin, Sayın Seyirciler şarkısı ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sevilen sanatçı, geçtiğimiz günlerde Pal Fm’de Kaan Gökman’ın konuğu oldu.
Can güvenliğim yok!
 
Kaan Gökman’ın sevilen sanatçıların fanları tarafından sevilmesi ve takip edilmesi çok keyfli olsa gerek hatta kapıda senin için buraya kadar gelen bir fanın radyonun bitmesini bekliyor. Sevilmenin aşırıya kaçtığı zamanlar yaşıyor musun? Sorusu üzerine Ece Seçkin: ” Dinleyicilerim tarafından takip edilmek ve sevilmek çok güzel bir şey fakat son dönemde başıma bir sapık dadandı ve evime kadar takip edip o gün ne giydiğime kadar telefonda mesajlar atmaya başlayınca cidden korkmaya başladım. Anında telefon numaramı değiştirdim. Bu defa da evimi ve adresimi bildiği için sitede ki güvenliklere gerekli uyarıları yaparak dikkatli olmalarını söyledim. Bu olay sadece sanatçıların başına gelen bir şey değil. Can güvenliğinin olmadığı zamanlar da yaşayabiliyoruz maalesef ki.” cümleleriyle başından geçen tatsız olayı dinleyicilere anlattı.
Ozan Doğulu her yeni fikre açıktır!
 
Prodüktörün olarak Ozan Doğulu ile yıllardır birlikte çalışıyorsun. Peki senin hoşuna gitmeyen bir şey olduğu zaman söylüyor musun? Birlikte kararlar aldığınız oluyor mu? sorusunun üzerine Ece Seçkin;”Ozan Doğulu’ya Adeyyo şarkısının ilk demo halini götürdüğümde hiç beğenmemişti fakat dinledikçe sevmeye ve şarkının üzerinde düzenlemeler yapmaya başladı. Sonucunda herkes tarafında severek söylenen bir şarkı meydana çıktı.Ozan, her yeni fikre açıktır. Yıllardır birlikte çalıştığımız için artık ne istediğimi biliyor. Sesime, duruşuma ve tarzıma yakışan bir şarkı muhakkak yapıyor.” yorumunu yaptı.
Hayatımın üç önemli adamları; Babam, Ozan Doğulu, Menajerim Ufuk Ergin!
 
Bu sektöre ilk girdiğim zamandan beri ekibim hep aynı oldu. Tabii ki ekibimize dahil olan  arkadaşlarımız oluyor ve devam da ediyor . Bu sektörde emin adımlarla yükselip bu kadar başarılı olmamın sebebi başta babam, Ozan Doğulu ve menajerim Ufuk Ergin sayesindedir. Biz hep birlikte karar verip, daha sonrasında benim için en iyisi ne olacaksa o kararı uygulamaya geçen bir ekibiz. Şimdi ise yeni albüm fikirleri için yakın zamanda bir araya geleceğiz. Çok içime sinen bir albüm yapmak istiyorum. Son dönemlerde çok fazla üst üste proje çıkarttığım için bundan sonraki süreçte konserlerden vakit buldukça albüm hazırlığında olacağım. Tabii albüme kadar başka bir şarkı bulur ve beni heyecanlandırırsa albüm habercisi olan bir tekli de çıkarabilirim. Hiç belli olmaz. cümleleriyle yeni albüm hazırlığı içinde olduğunun altını çizdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys