CAN BONOMO BURSA’DA HAYRANLARI İLE BULUŞTU!

Oca 12 • Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3567 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO BURSA’DA HAYRANLARI İLE BULUŞTU!

 

Satır içi resim 1

CAN BONOMO BURSA’DA HAYRANLARI İLE BULUŞTU!

Türkiye’de alternatif müzik denildiği zaman akla gelen ilk isim olan Can Bonomo, geçtiğimiz gün Bursa Akademik Odalar Birliği Oditoryum Sahnesi’nde konser verdi. 

3. albümü Bulunmam Gerek ile büyük bir başarı yakalayan ve kendine has müzik tarzı ile alanında kendini kanıtlayan sempatik isim,Nilüfer Karaoke Yarışması kapsamında Bursa’da sevilen şarkılarını seslendirdi.

Can Bonomo, sahnedeki enerjisi ve sempatik tavırları ile konser alanını dolduran Bursa’lı hayranlarına müthiş bir konser yaşattı.

Genç kızların sevgilisi Can Bonomo, Şubat ayında çıkaracağı 2. şiir kitabının müjdesini verirken, ‘Aile İşi’ dizisinin çekimlerine ve dizinin müziklerini hazırlamaya devam ediyor.

bono1 bono2 bono3 bono4 bono5 bono6 bono7 bono8

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys