ISTANBUL COCKTAIL FESTİVAL 10 BİN KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ! 

Eyl 10 • Bültenler, Haberler • 1042 görüntüleme • Yorum yok ISTANBUL COCKTAIL FESTİVAL 10 BİN KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ! 

 

ISTANBUL COCKTAIL FESTİVAL 10 BİN KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ! 

YEME İÇME DÜNYASININ YILDIZI KOKTEYLERE BÜYÜK İLGİ! 

Rengarenk görünümleri, yaratıcı sunumları, tüm damak tatlarına uygun farklı lezzetleri ile yeme içme dünyasının hız kesmeyen yıldızı kokteyller, geçtiğimiz akşam Türkiye’nin kokteyl festivali İstanbul Cocktail Festival ile 1 Eylül’de yeniden KüçükÇiftlik Park’ta buluştu.

Kokteyl meraklısı yaklaşık 10 bin kişiyi KüçükÇiftlik Park’ta ağırlayan festivale, Özge Ulusoy, Seçkin Piriler ve birçok ünlü isim katıldı.

Hey Douglas!, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Jabbar, Santi&Tuğçe, Light in Babylon, Turkish Edits ve Soul Revenue performanslarının renklendirdiği festivalde, ödüllü miksolojist ve gurmelerin, eğitici-eğlenceli atölyeleri,  bağımsız butiklerin özenli tasarımları ile Istanbul Cocktail Festival katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Kokteyl severler aynı zamanda Kevin Patnode,Gökhan Kuşoğlu, Ataberk Fatih Genç, Akın Kayışoğlu, Tolga Germiyanoğlu, Özkan Kızılarslan, Hakan Ünlüsoy ve Çağatay Ercan gibi ünlü barmenlerin workshoplarına katılarak kokteyl yapmanın sırlarını öğrendi. Eğitime katılanlara da ayrıca sertifika verildi.

Cocktails by:

Lucca

Joker
Geyik

Less Ordinary Cocktail

Moretenders’ Cocktail Crib

Göçebe Tektekçi

No 22 Rıders Inn Akyaka

Sünger Shot House
Wake Up Coffee

Shot 34

Award Wining Mixologists;

Cocktails & Food
Easy Cocktails
Future of Cocktails

Craft Cocktail Studio

Infusion

Hommeda Tonic
How to create your own cocktail

Harmony of fruits & herbs

Mash-up Cocktails
Mocktails
Popular Cocktails
World Top Cocktails

&many more

Also Featuring:
Boutiques

Be Your Own Bartender
Your Shaker Face

Food Pairing

Gastronomy: touch the freshest
Horeca Selection

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys