SELAMİ ŞAHİN’İN SENİNLE BAŞIM DERTTE ŞARKISI  EKRANLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU !

Oca 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2084 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’İN SENİNLE BAŞIM DERTTE ŞARKISI  EKRANLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU !

 
SELAMİ ŞAHİN’İN SENİNLE BAŞIM DERTTE ŞARKISI 
EKRANLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU !
Türk pop müziğine damgasını vuran eserlerin yaratıcısı usta sanatçı Selami Şahin’in ”Seninle Başım Dertte” şarkısı geçtiğimiz hafta İstanbullu Gelin ve Çukur dizilerinin sahnelerinde yer alarak Türk dizilerinin vazgeçilmez şarkısı oldu.
50 seneyi aşkındır imzasını attığı besteleri ve sözleri ile unutulmaz şarkıların sahibi Selami Şahin, kayıtlarını tamamlamak üzere olduğu yeni albümü için ” Hayatımın en iyi 10 bestesi bu albümde yer alıyor. ” diyor.
Selami Şahin’in bu zamana kadar yaptığım şarkıların arasında en iyi 10 şarkım bulunuyor dediği albümü merakla bekleniyor.
Bilgi: 
Selami Şahin’in Seninle Başım Dertte şarkısı Show Tv ekranında yayınlanan Çukur dizisinde Vartolu (Erkan Kolçak Köstengil) ve Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) karşılaşma sahnesi olan 13. bölüm finalinde ve Star Tv ekranında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın (Aslı Enver) Faruk’a (Özcan Deniz) şarkı söylediği bar sahnesinde kullanıldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys