GÖKHAN TEPE DOĞUM GÜNÜNÜ YENİ KLİBİ İLE KUTLUYOR

Şub 8 • Bültenler, Gökhan Tepe Bültenler, Gökhan Tepe Haberler, Haberler • 1703 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TEPE DOĞUM GÜNÜNÜ YENİ KLİBİ İLE KUTLUYOR

GÖKHAN TEPE DOĞUM GÜNÜNÜ YENİ KLİBİ İLE KUTLUYOR
GÖKHAN TEPE’DEN BEKLENEN KLİP GELDİ: ”KAL BİRAZ DAHA” YAYINDA!

Gökhan Tepe’nin geçtiğimiz yıl Sony Music etiketi ile yayınlamış olduğu albümünün 3. video klibi ”Kal Biraz Daha” kliplendi.

Albümün en iddialı ve en çok dikkat çeken şarkılarından ”Kal Biraz Daha” hikayesiyle ve yakın plan etkileyici görüntüleriyle izleyenlerine duygu dolu anlar yaşatacak.

”Kal Biraz Daha”nın sözü ve müziği Gökhan Tepe’nin “yol arkadaşım” dediği başarılı söz yazarı Serdar Aslan’a ait.

Şarkının klip yönetmenliğini Onur Kök, görüntü yönetmenliğini ise Gürol Beşer üstlendi. Klip; Kilyos, Garipçe Köyü, Galata ve Cihangir’de çekildi. Gökhan Tepe’ye klipte; Beyza Karaca ve oyuncusu Emre Büyükpınar aşk hikayeleriyle eşlik etti.

Gökhan Tepe’nin doğum günü olan 8 Şubat’ta yayına girecek olan klip sanatçı için unutulmaz bir doğum günü hediyesi oldu.

Gökhan Tepe ”Kal Biraz Daha” Sony Music etiketiyle tüm müzik platformlarında ve GokhanTepeVEVO kanalında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys