GÖKSEL SESİ VE ZARAFETİ İLE BÜYÜLEDİ ! 

Oca 31 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2798 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL SESİ VE ZARAFETİ İLE BÜYÜLEDİ ! 

GÖKSEL SESİ VE ZARAFETİ İLE BÜYÜLEDİ ! 
 
GÖKSEL: ” GİDEBİLECEĞİM EN GÜZEL YER SAHNEM ” 
Kendine has tarzı ve yorumu ile pop müziğin başarılı ismi Göksel, geçtiğimiz akşam Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında, Atlantis işbirliği ile Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sürprizlerle dolu bir konsere imza attı.
Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, güçlü sahne performansı ve ışıltısıyla herkesi büyüledi. Gidemiyorum şarkısının ardından : ” Bu şarkıyı söylerken fark ettim ki benim gidebileceğim en güzel yer burası, sahnem. ”  sözleri ile duygularını dile getirdi.
Göksel: ” Onno Tunç’u tanıma fırsatım olduğu için çok şanslıyım. “
Konserinde kendi şarkılarının yanı sıra 70’li yılların unutulmaz şarkılarına da yer veren sanatçı, Onno Tunç’u tanıma fırsatı olduğu için şanslı olduğunu söyledi ve onun hatırası için Kurşuni Renkler şarkısını seslendirerek herkesi duygulandırdı.
Sürprizlerle ve dans gösterileriyle dolu bir gece !
Gece için özenle hazırlanan Göksel, Tam Da Şu An şarkısını dansçılar eşliğinde seslendirdi ve izleyicilere görsel bir şölen yaşattı.
Özel tasarım kıyafetleri ile göz doldurdu ! 
Özlem Kaya imzalı özel tasarım 4 farklı kostüm değiştiren, sahnede ışıltılı bir görsel sunan Göksel zarafeti ile izleyenleri büyüledi.
Gecenin sürprizi maNga !  
Göksel ve MaNga 8 Yıl sonra tekrar aynı sahnede..
Gecenin büyük sürprizi ise Göksel’in maNga grubunun sahneye çıkması ile birlikte Dursun Zaman şarkısında düet yapması oldu.
Dursun Zaman’ın ardından Ferman Akgül ile Depresyondayım şarkısını birlikte seslendiren sanatçı, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.
Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Göksel, sahneden müzik severlerin arasına inerek izleyicileri coşturdu ve yoğun istek üzerine bis yaparak sahnesini sonlandırdı.
Göksel konserlerine 3 Şubat’ta Denizli Route Bar, 23 Şubat’ta Ankara Hayal Kahvesi, 28 Şubat’ta İstanbul İş Sanat, 9 Mart’ta Kocaeli Hayal Kahvesi ve 23 Mart’ta Edirne Hayal Kahvesi’nde devam edecek.
 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys