YELİZ’İN YEPYENİ ÇALIŞMASI ” BEKLE YAĞMUR GELİYOR ” ! 

Oca 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın, Yeliz Bültenler, Yeliz Haberler • 2324 görüntüleme • Yorum yok YELİZ’İN YEPYENİ ÇALIŞMASI ” BEKLE YAĞMUR GELİYOR ” ! 


 
YELİZ’İN YEPYENİ ÇALIŞMASI ” BEKLE YAĞMUR GELİYOR ” ! 
 
BEKLE YAĞMUR GELİYOR BUNDAN SONRA YAPACAKLARIMIN HABERCİSİ!
Bu Ne Dünya, Yalan gibi şarkılarının yer aldığı dönemin en çok satan 45’liklerine imza atan Türk pop müziğinin yapı taşlarından sanatçı Yeliz,10 yıl aradan sonra müzik sektörüne iddialı bir giriş yaparak yeni teklisi ”Bekle Yağmur Geliyor” çalışmasını dinleyicilere sunmanın heyecanını yaşıyor.
Yıllardır şarkıları dillere dolanan ve güçlü sesi ile beğeni toplayan usta yorumcu Yeliz; Tamer Gürsoy’un , Aysel Gürel’den rahmetli olmadan önce aldığı ve bestelediği Bekle Yağmur Geliyor şarkısını yorumlayarak Türk pop müziğine uzun bir aradan sonra tekrar damga vurmaya geldiğini dile getirdi.
Prodüktörlüğünü ve düzenlemesini Volga Tamöz’ün üstlendiği projenin sözleri Aysel Gürel’e ve bestesi Tamer Gürsoy’a ait.
Yine yıllarca dillerden düşmeyecek bir şarkıya imza atan ve uzun zamandır şarkı ile ilgili hazırlık yapan Yeliz, Bekle Yağmur Geliyor şarkısı için Fatih Ertür’den özel şan dersleri aldı. 
Yeliz : ”Bekle Yağmur Geliyor bundan sonra yapacaklarımın habercisi ”
10 yıldır yeni bir şarkı yayınlamayan ve hayranları tarafından projesi merakla beklenen sanatçı, çalışması ile ilgili düşüncelerini : ” Uzun bir aradan sonra tekrar müzik sektörüne giriş yapmanın verdiği heyecanı yaşıyorum. Üzerine Aysel Gürel’in rahmetli olmadan önce elinin sihrini bıraktığı bir şarkı ile geri dönmek ise anlatılamaz bir duygu. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Bu projede kendimi tam hissediyorum. Şarkı, ekip, hissiyat ve enerji olarak tamamlandım. Daha yapacağım ve düşündüğüm çok proje var. Bekle Yağmur Geliyor şarkım bundan sonra yapacaklarımın habercisi.” cümleleriyle dile getirdi.
Yeliz’in Bekle Yağmur Geliyor şarkısı Yazz Müzik etiketi ile 19 Ocak’ta iTunes’ta, 26 Ocak’ta ise tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys