SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖNCE ZİYARET SONRA KONSER ! 

Kas 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1529 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖNCE ZİYARET SONRA KONSER ! 


 
SELAMİ ŞAHİN’DEN ÖNCE ZİYARET SONRA KONSER !

 

Ankara’nın gözde eğlence merkezi Winner İncek’te geçtiğimiz akşam Türk müziğinin usta ismi Selami Şahin sahne aldı. 
 
Usta sanatçı Selami Şahin ve beraberindeki heyet konser öncesi terörle mücadele yaralanıp tedavi gören gazilerle bir araya geldi.

Dillerden düşmeyen bestelerin sahibi duayen sanatçı Selami Şahin, konser için geldiği Ankara’da programı öncesinde gazilere düzenlediği sürpriz ziyaretle gönülleri fethetti. Bilkent Gazi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden sanatçı, terörle mücadelede yaralanıp tedavi gören gazileri ziyaret etti. 

Selami şahin, gazilerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi ve hep bir ağızdan şarkılar söyledi. Usta sanatçıya konserin düzenlendiği Winner İncek Hotel’in sahibi Asım Bölükbaşı ve beraberindeki heyet eşlik etti. 
 
Yüzlerce bestesi ile dillere dolanan şarkıların sahibi Selami Şahin, ziyaretin ardından akşam Winner İncek’te Ankaralı hayranlarıyla buluştu. 
 
Konserde sevilen şarkılarını seslendiren Şahin, günler öncesinden rezervasyonların dolduğu gecede kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir konser yaşattı. 
Selami Şahin: ” Başöğretmen Atatürk’ümüz başta olmak üzere tüm değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” sözleriyle başladığı gecenin sonunda gördüğü ilgiden memnun olduğunu ve en kısa sürede Ankara’da tekrar sevenleriyle buluşmak için sabırsızlandığını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys