SUZAN KARDEŞ İLK DEFA MONTENEGRO’DA SAHNE ALDI ! 

Haz 21 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 3575 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İLK DEFA MONTENEGRO’DA SAHNE ALDI ! 


 
SUZAN KARDEŞ İLK DEFA MONTENEGRO’DA SAHNE ALDI ! 
 
BALKANLARIN NEŞESİ SUZAN KARDEŞ BUDVA’DA KONSER VERDİ !
 
SUZAN KARDEŞ SÖYLEDİ KIZI BEGÜM KARDEŞ GERİ VOKAL YAPTI!
Balkanların sevilen ismi Suzan Kardeş, bayram konserleri kapsamında bu sene Montenegro Budva’da bulunan Merit Royal Splendid’da ilk kez sahne aldı.
Eğlenceli ve hareketli şarkılardan oluşan repertvuvarı ile dinleyicileri coşturan Suzan Kardeş, neşeli halleri ve kendine has yorumu ile kendisini dinlemeye gelen kalabalığa unutamayacakları bir akşam yaşattı.
Uzun zaman sonra Suzan Kardeş‘in kızı Begüm Kardeş‘te annesine sahnede eşlik ederek bu bayramda yalnız bırakmadı. Sahnede Suzan Kardeş‘e geri vokal’de eşlik eden Begüm Kardeş ile uzun zaman sonra yolculuk yapan sanatçı konser sonrası kızıyla memleket hasreti giderdi.
Bayramın huzur, barış ve mutluluk getirmesini dileyen Suzan Kardeş: ” İlk defa bayram konseri vesilesiyle Montenegro’da sizlerle buluştum. Bayramlar benim için her zaman çok özeldir ve memleketime bu kadar yakında olduğum için ayrı bir mutluluk duyuyorum. Bayramın tüm insanlara barış getirmesi dileğiyle. ” sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys