BİR SELAMİ ŞAHİN KLASİĞİ ‘’ESKİMEYEN ŞARKILAR’’

Mar 6 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1357 görüntüleme • Yorum yok BİR SELAMİ ŞAHİN KLASİĞİ ‘’ESKİMEYEN ŞARKILAR’’

MÜZİĞİN BÜYÜK DEĞERİ SELAMİ ŞAHİN’DEN “ESKİMEYEN ŞARKILAR”

BİR SELAMİ ŞAHİN KLASİĞİ
‘’ESKİMEYEN ŞARKILAR’’

DAKİKALARCA ALKIŞLANDI!

Türk müziğinin büyük değeri Selami Şahin, hafızalarımızda yer eden “Eskimeyen Şarkılar” konserler serisinin üçüncüsünü geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde izleyicilerle buluşturdu.

Bilet satışlarının günler öncesinde tükendiği gecede yaklaşık 2300 kişi sürprizlerle dolu Selami Şahin sahnesini izlemeye geldi. Bay J’nin eğlenceli sunumu ile dinleyicileri 70’lerden itibaren duygusal bir yolculuğa çıkaran Selami Şahin, her konserinde olduğu gibi izleyicisine bir kez daha “İyi ki varsın” dedirtti.

Bostancı Gösteri Merkezi’ni dolduran kalabalığın yanı sıra sahnede Selami Şahin ile büyük bir uyum içinde olan Bay J, izleyenleri gülümsetirken, vurgulu anlatımıyla da etkili bir sahne şovuna imza attı.

SAHNE YILDIZLARLA IŞILDADI!

Selami Şahin’in sürprizlerle dolu sahnesinde birbirinden değerli konuk sanatçılar da vardı. Suzan Kardeş “Kasımpaşalı”, Işıl Yücesoy “Ya Seninle Ya Sensiz”, Ece Seçkin “Sefam Olsun” performansıyla Selami Şahin sahnesinde hem görsel, hem de işitsel bir müzik ziyafeti yaşattı.

“BAŞTAN BAŞA SEN” İLK KEZ SAHNEDE!

Hayranlarını yepyeni albümü “Baştan Başa Sen” ile sahnede ilk kez buluşturan Selami Şahin, albümünde bulunan “Karmakarışık” ve ‘’Nerde Akşam Orda Sabah’’ adlı şarkılarını söyledi. Selami Şahin’in yeni albümündeki şarkılar ve şarkıya eşlik eden dans performansı dakikalarca ayakta alkışlandı.

Usta sanatçı Selami Şahin sahne öncesinde duygularını ise: “Efendim, Eskimeyen Şarkılar programında bugün çok heyecanlıyım. Uzun yıllardır üstünde titizlik ile çalıştığım albümüm ‘Baştan Başa Sen’ bugün yayınlandı. Böyle bir gecede dostlarım beni yalnız bırakmadıkları için onlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi ve mutlu bir gece olacağına inanıyorum. Ben müzikseverleri mutlu etmek için elimden geldiğince gayret göstereceğim. Size çok çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle ifade etti ve röportaj esnasında konuk sanatçıların her birine şarkı sözü vereceğini söyleyerek basın mensupları ve sanatçı dostlarıyla keyifli dakikalar geçirdi.

Selami Şahin’i izlemeye gelenler arasında; eşi Didem Şahin, oğlu Lider Şahin ve Emirhan Şahin, kızı Meryem İrem Şahin, başarılı oyuncu ve şarkıcı Gökçe Bahadır, usta söz yazarı ve sanatçı Ahmet Selçuk ilkan, Duygu Çetinkaya’nın yanı sıra değerli basın mensupları ve yakın dostları da vardı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys