HERA’NIN VOLE’Sİ GOL OLDU!

Kas 26 • Bültenler, Haberler, Hera Bültenler, Hera Haberler, Hera Küpürler, Kupürler, Yazılı Basın • 2693 görüntüleme • Yorum yok HERA’NIN VOLE’Sİ GOL OLDU!

 
HERA‘NIN VOLE’Sİ GOL OLDU!
Geçtiğimiz yıllarda Ozan Doğulu ile yayınlamış olduğu ”Öle Öle” şarkısı ve dikkat çekici güzelliğiyle müzik sektöründeki yerini iddialı ve çok konuşulacak bir proje ile sağlamlaştırmaya hazırlanan Hera, ”Vole” ile geliyor.
Hera‘nın yeni şarkısı Vole’nin sözü ve müziği kendisine ait olurken, düzenlemesinde ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu’nun imzası var.
Miss Beauty Of Turkey güzeli olan Hera, güzelliğinin yanı sıra sesiyle de büyüleyecek ve dönemin en iddialı projelerinden birine imza atacak.
İran kökenli güzel, kendi şarkılarını yazmaya devam ederken, kendini bu kez çok özletmeden birbirinden özel ve şaşırtacak projelerini de önümüzdeki dönemde dinleyicileriyle buluşturmaya devam edecek.
KLİPTE ÜNLÜ AKINI!
Hera‘nın Vole şarkısının yönetmen koltuğunda Murad Küçük otururken, klipte ünlü simalardan;
Ece Seçkin, Ozan Doğulu, Pascal Nouma, Tümer Metin , Ömür Gedik ve Behzat Gerçeker rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı.
Birbirinden değerli ve çok sevilen isimlerin buluştuğu klipte Hera‘nın feminen ve iddialı duruşu da çok dikkat çekecek.
Göktürk’te bir villada çekilen klipte Hera‘nın saçına ve makyajına Ufuk Celep-Akın Ünal, kıyafetlerine ise Ceylan Atınç eli değdi.
Projenin rengarenk ve ilgi çekici görselleri Elif Demiralp’in objektifinden çıktı.
Hera‘nın Vole şarkısı DGL&DMC etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys