SELAMİ ŞAHİN VE SEMİJAZZ ORKESTRASI’INDAN UNUTULMAZ KONSER!

Mar 22 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2941 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN VE SEMİJAZZ ORKESTRASI’INDAN UNUTULMAZ KONSER!

SELAMİ ŞAHİN VE SEMİJAZZ ORKESTRASI’INDAN UNUTULMAZ KONSER!
 
ESKİMEYEN ŞARKILARIYLA RENKLİ AKŞAM!
Unutulmaz bestelerin sahibi usta sanatçı Selami Şahin, SemiJazz Orkestrası eşliğinde geçtiğimiz akşam farklı konsepti ve sevilen şarkılarının orkestra tarafından yeniden düzenlenmiş halleriyle Cahide Müzikhol’de sevenlerini mest etti.
İsminden de anlaşıldığı üzere yarıcaz esintileriyle bezeli bir Türk müziği orkestrası olan SemiJazz Orkestrası ile bir süredir çalışmalarını sürdüren ve konserler vermeye başlayan Selami Şahin, Cahide Müzikhol Sahnesi’nde sıradışı bir deneyime imza atarak dinleyicilerden büyük alkış aldı.
Eşi Didem Şahin’in ve cemiyetin önde gelen isimlerinden Aslı Şen’in ve dostlarının da konseri dinlemeye gelenler arasında yer aldığı akşamda benzersiz bir konseptle sevenleriyle buluşan sanatçı, Semih Erdoğan’ın kurduğu SemiJazz Orkestrası ile parçalarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.
Dünyaya bir daha gelsem yine Selami Şahin olmak isterdim ! 
Selami Şahin konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda: “Bu akşam şarkılarımızı Semijazz Orkestrası ile renkli bir tarzda söyleyeceğiz. Albüm çalışmalarımıza da ara vermeden devam ediyoruz. Yaklaşık 10 yeni besteden oluşan bir albüm hazırlıyoruz ve albümde çok güzel şarkılar var. Dünyaya bir daha gelsem yine Selami Şahin olmak isterim çünkü müziği çok seviyorum.” şeklinde duygularını dile getirdi.
Yoğun istek üzerine 4 Nisan’da SemiJazz Orkestrası eşliğinde Cahide Müzikhol’de müzikseverler ile tekrar buluşacak olan sanatçı, yurt içi ve yurt dışında konserlerine ara vermeyerek 24 Mart’ta Kıbrıs The Arkın Colony’de ve 28 Mart’ta If Performance Hall Ataşehir Sahnesi’nde olacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys