ÖZGÜN YENİ ŞARKISI HAYALET’İ YAYINLADI ! 

May 18 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 3613 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN YENİ ŞARKISI HAYALET’İ YAYINLADI ! 

ÖZGÜN YENİ ŞARKISI HAYALET’İ YAYINLADI ! 
ÖZGÜN‘ÜN YENİ KLİBİNDE ASLI TANDOĞAN SÜRPRİZİ !
İz bırakan şarkıları ile pop müziğin başarılı sanatçısı Özgün, yaklaşık bir yıl aradan sonra ” Hayalet ” ismini verdiği yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisine sundu.
Söz ve müziği Ozan Güneysu’ya, düzenlemesi Selim Öztürk’e ait olan ve geri vokallerini Bilge Nihan’ın seslendirdiği Hayalet şarkısı, müziğinde latin ve modern ezgilerin hakim olduğu hareketli bir yaz şarkısı…
Özgün ve Aslı Tandoğan klip için biraraya geldi!
 
Burak Sesli yönetmenliğinde çekilen klipte Özgün‘e başarılı ve güzel oyuncu Aslı Tandoğan eşlik etti.
 

Yat sahneleri ile ilgi çeken klipte iki insanın karşılaşması ve tanışması sonrasında yaşadıkları aşk hikayesi anlatılıyor. West İstanbul Marina’da bir günde çekilen klibin stil danışmanlığını ise Emrah Fatih Kaya üstlendi.   

Özgün‘ün yepyeni şarkısı ve video klibi ”Hayalet”, Avrupa Müzik etiketi ile 18 Mayıs tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys