ÖZGÜN’DEN KIPIR KIPIR BİR YAZ ŞARKISI : ” Senden İbaret ”

Tem 11 • Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 3615 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN’DEN KIPIR KIPIR BİR YAZ ŞARKISI : ” Senden İbaret ”

ÖZGÜN‘DEN KIPIR KIPIR BİR YAZ ŞARKISI : 
 
” Senden İbaret ”
 
 
Pop müziğin sevilen ismi Özgün” Senden İbaret ” ismini verdiği yeni şarkısı ile hayranlarını sevindirdi.
Sözleri Özgün ve Oytun Karanacak’a, bestesi Azerbeycan’ın meşhur bestecilerinden Günel Serdarkızı’ya ait olan ” Senden İbaret ”şarkısının düzenlemesi ise Tolga Kılıç imzası taşıyor.
Yaza damgasını vuracak ” Senden İbaret ” şarkısını ATY
Stüdyoları’nda kliplendiren Özgün, dansçıların  olduğu ve ünlü model Jelena’nın kendisine eşlik ettiği yeni klibini Burak Sesli yönetmenliği ve Andaç Şahan görüntü yönetmenliğinde tamamladı.
25 kişilik bir ekip ile çalışan Özgün‘ün yeni şarkısı ” Senden İbaret ” in video klibi 2 farklı set-up’la yaklaşık 1 günde çekildi.
Özgün‘ün yepyeni şarkısı ” Senden İbaret ” Avrupa Müzik markası ile tüm dijital platformlar, müzik kanalları ve müzik marketlerde yerini aldı.
Özgün - Senden İbaret Özgün - Senden İbaret Özgün - Senden İbaret

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys